Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: SAMOTA, VNITŘNÍ SÍLA, OBNOVENÍ.

Andělé nám vzkazují, že se můžeme ocitnout v situaci, která nás izoluje od blízkých lidí nebo konkrétního člověka, či skutečnosti. Je to proto, abychom ve své samotě více naslouchali a rozjímali se svým nitrem, abychom si uspořádali myšlenky a mohli se vnitřně zklidnit a lépe tak naslouchali tomu, co nám sděluje naše duše a srdce.

Tato samota je pro nás velmi důležitá, abychom si také odpočinuli, a návrat zpět může být uskutečněný během listopadu.

Měli bychom si v tomto období uvědomit, jak se kde a s kým cítíme, kde cítíme, že potřebujeme učinit změny. Je ovšem také potřeba rozjímat nad tím, kam se chceme vrátit, do jaké podoby, k jakému člověku, popřípadě přehodnotit, co a jak udělat proto, abychom změnili tento stav dění, jestliže již není v souladu s naším srdcem.

Může se jednat o vztahy partnerské, rodinné, přátelské, obchodní, jakékoli. Stejně tak může jít o práci, domov, školu…
Jak vidíte, není zde uvedena konkrétní oblast, jelikož každý jsme někde jinde. Něco už jsme zvládli obnovit, něco nám stále ještě obnovit nelze, nebo jsme k tomu zatím nedozráli.

V poslední době cítíme v sobě i kolem sebe tlak a chaos a právě toto je součástí tohoto stavu. Až během listopadu začneme vnímat jasnější obrazy toho, co si přejeme, jasněji dané záležitosti pojmenujeme. O to jasnější pak budou naše rozhodnutí. Vše to už ale probíhá nyní, jen se to stupňuje. To vše proto, abychom konečně našli odvahu a sílu toto vše změnit, nebo proměnit a obnovit.

Andělé nám vzkazují, že jsou stále s námi, drží nás, podporují, chrání, vedou, jen občas naše ego nedovolí dát jim plnou důvěru. Jsme v bezpečí a všechen ten chaos a potíže jsou jen cestou z toho starého ven, i když to nyní nemůžeme vidět. Vše by se mělo takto posunout až do listopadu, kdy už začneme vnímat více světla, klidu a harmonie.

 

Přeji Vám mnoho krásný probuzení a nových nápadů.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„ZBAV SE NAPĚTÍ“
Posláním tvé duše je rozpoznat, respektovat a posléze se vymanit z tohoto řetězce událostí. Smiř se s tím, že je neovlivníš, ale že určitě máš pod kontrolou své reakce. Čím více se od těchto událostí dokážeš odtrhnout, tím klidnější tvoje duše bude.

Ponaučení tvé duše: Definuj si znovu, co je pro tebe úspěch a co neúspěch. Respektuj skutečnost, že existují síly, které nemáš pod kontrolou, které jsou ale součástí tvého přirozeného cyklu a které ovlivňují výsledky. Uznej, že na duchovní úrovni jsou všechny zkušenosti součástí božího řádu a jsou darem pro tvou duši. Skutečný úspěch se dostaví, když se zbavíš napětí a toužebných myšlenek a když rozpoznáš a přijmeš dary, které jsou na dosah.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka