Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: VNITŘNÍ SÍLA, KONEC, OTEVŘENÍ SE NOVÝM PŘÍLEŽITOSTEM I LIDEM.

Andělé nám vzkazují, že tento týden především vygradují všechna nezdravá spojení a to především ta, která jsou pro nás emočně nejdůležitější.
Je nejvyšší čas opustit nezdravé vztahy a to tak, že je zcela ukončíme, propustíme.
Nikdo neříká, že to je snadné a lehké, ale je to konec, za kterým čeká nový začátek. Tento začátek je o každém z nás.

Naše vztahy vypadají přesně tak, jak dovolíme. Naši partneři se k nám chovají tak, jak se k sobě chováme my sami. Je správný čas odejít ze vztahu, který nás bolí, trápí, nic nám nepřináší a nikam se neposouvá. Nyní je ideální čas pro to se rozhodnout a jít dál tam, kde necítíme upřímně milováni, nebo sami bezpodmínečně nemilujeme.

Pokud setrváváme v nezdravém vztahu, bráníme tomu, aby k nám přišla skutečná plnohodnotná a naplňující láska. V tomto týdnu máme dost sil na to za vším udělat tlustou čáru a konečně vyjít z bludného kruhu.

Za tím vším sice nevidíme, co na nás čeká, ale to neznamená, že tam nic není, to, co tam nalezneme je vše, v co jsme schopni věřit, co si přejeme, co vytvoříme a tvoříme již nyní svými myšlenkami a postojem. Čeká tam na nás skutečný, upřímný a hlavně nadějí obestřený život.

 

Přeji Vám lásku, naději, odvahu a sílu změnit to, co Vám nepřináší lásku a radost.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„ODPUSŤ A ZAPOMEŇ“
Posláním tvé duše je posilovat tvé sebevědomí a sebelásku. Tyto kvality ti nikdo nedaruje, ale nikdo ti je také nemůže upřít. Je to vnitřní úkol, který nyní musíš splnit. Učiníš to tím, že odpustíš a zapomeneš na vše, co tě v minulosti zranilo a dovedlo tě k pochybnostem o „schopnosti milovat“. Uvědom si, že bolest a zklamání jsou nezbytnými součástmi nabývání lidských zkušeností. Ať to bolí jakkoliv, to, co tě skutečně zranilo, nebyla skutečnost, že tě někdo nechová ve svém srdci, nýbrž fakt, že jsi mylně uvěřil/a tomu, že si nezasloužíš být milován/a.

Ponaučení tvé duše: Odpouštěj a zapomeň na minulost. Ty jsi přežil/a, poučil/a ses (doufejme), a nyní je čas jít dál a mít doopravdy rád/a sebe sama. Začni tím, že si budeš cenit toho, kým opravdu jsi. Uvědom si, co je na tobě k pomilování a přestaň popírat svou božskou podstatu. To je začátek.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka