Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: OTEVŘENÉ SRDCE, NOVÁ ŘEŠENÍ, UJEDNÁNÍ, SMLOUVY, DOKONČENÍ STARÉHO V POČÁTKU NOVÉHO.

Andělé nám vzkazují, že v tomto týdnu jsou velmi vhodné energie pro různá ujednání a uzavření smluv pro budoucí čas. To, co nyní již začínáme, nebo jsme začali, zároveň umožní nahlédnout staré skutečnosti a tím je dovést k ukončení.

Možná máte pocit, že jste se v některých směrech už vydali na novou cestu a že to staré a pro Vás nezdravé, bolavé, jste již ukončili a máte to za sebou. Ukončení ovšem často uchopíme v hlavě, rozumem, ujištěním sebe sama, ale pak se něco otevře, objeví a zjistíme, že ze srdce to stále ještě nezmizelo, že to stále ještě není ukončené. Já to nazývám tak, že to zapadlo v hlavě, ale ne i v srdci. No a o tom je tento týden.

Můžete tedy mít pocit, že vás něco „doběhlo“ a začnete přemýšlet nad tím, kde jste udělali chybu, nebo že to možná ještě neskončilo.
Je to tak, že jste to v sobě nemohli nechat dozrát a muselo to počkat až na projevení se nových cest, protože až díky nim přijde to správné načasování na skutečné dokončení.

Takže nikde není chyba. Je to jen proces a cesta. Některé věci se potvrdí a uzavřou až procitnutím do nové etapy a skutečnosti. Ne vždy takto všechno funguje, něco uzavřeme snadno my vědomě, něco se uzavře tak nějak samo, ale něco působí jako vyřešená záležitost, ale čeká tam ještě nějaké uvědomění, pro který je ten správný čas až s počátkem něčeho nového.
Takže není to špatně, neděláte chybu, jen se rozvíjíte a dozráváte, stejně jako energie kolem vás.
Všechno je vlastně tak, jak má být.

Někdy to dokončení musí být v takovémto stadiu proto, aby se sladily všechno souvislosti.
Ať je to jakkoliv, v tomto týdnu pojmenujete a objevíte spoustu zajímavých AHA uvědomění a těmí se posunete obrovským krokem vpřed.

A jak je již napsáno výše, je zároveň velmi vhodný čas pro nové smlouvy, ujednání, která ladí s vaším srdcem i rozumem a zároveň otevírá nové cesty, možnosti a příležitosti a to v jakékoli oblasti.

 

Přeji Vám krásná a kouzelná AHA uvědomělé postřehy.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„MLUV NAHLAS“
Posláním tvé duše je být pravdivý/á v komunikaci. Toho dosáhneš tak, že v první řadě vyřešíš konflikt mezi svým rozumem a citem.

Ponaučení tvé duše: Převezmi zodpovědnost za své emoce a sleduj, co se snaží vyjádřit. Nesnaž se je umlčet intelektem. Rozpoznej rozdíl mezi novými pocity, které ti umožňují cenný vhled do podstaty věcí a poskytují informace pro vytvoření přímé a otevřené komunikace, a starými, obrannými mechanismy, které ti komunikaci znemožňují. Ukonči tento boj mezi rozumem a srdcem a umožni, aby se tvoje ego a duch spřátelily. Budou-li spolupracovat, povedou tě k mírumilovným vztahům s ostatními, a to zejména tam, kde teď existují neshody. Dávej najevo své námitky, aniž bys útočil/a anebo se bránil/a. Žádným způsobem však své pocity neupravuj ani neotupuj.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka