Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: VNITŘNÍ SÍLA, POHLED DO NITRA.

Andělé nám vzkazují, že v tomto týdnu sice pocítíme klidnější chod událostí a energií, než v poslední době, ale je to také proto, abychom měli prostor a čas rozjímat. Máme se nyní vnořit do svého nitra a vše, co nás trápí, bolí, si prožít, a potom se s tím vším rozloučit.

Poslední dobou jsme stále měli období dokončování a ukončení, ale neměli jsme prostor na to, abychom si tyto fáze prožili. Každý konec sebou nese určitý pocit smutku. Tento smutek je zcela normální.

Je v pořádku odpočinout si od všeho dění, konání a plánování, schoulit se do své duše a rozloučit se s tím vším, co jsme sice zvládli, ale co také odkládáme do minulosti, protože do nových začátků potřebujeme vnést nové energie, a vstoupit do nich s radostí.

Máme za sebou kus práce a nyní je čas si odpočinout a upřímně si prožít konec, i přesto, že jsou za ním zcela nové a radostné začátky. My je sice nevidíme, ale tento smutek nám může bránit v tom se posunout a jít dál.

Tyto emoce jsou v naprostém pořádku, je ovšem potřeba dbát na to, abychom se v něm neutápěli příliš dlouho, ale abychom ho skutečně prožili a spolu s tímto smutkem také vše staré odložili a zanechali minulosti. A pokud už jsme v určitém momentě ve fázi radosti, protože smutek už máme prožitý, je to znamení, že už jsme na nové cestě oběma nohama.

 

Přeji Vám týden rozjímání a poctivého kroku do nového života v lásce, hojnosti, radosti a požehnání.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„TRUCHLI NAD SVÝMI ZTRÁTAMI“
Posláním tvé duše je upřímně truchlit nad chybami, kterých ses dopustil/a, aby ses mohl/a poučit ze ztrát, které tyto chyby způsobily.

Ponaučení tvé duše: Dovol sám/sama sobě vyjádřit lítost nad chybným úsudkem, hněvem, zoufalstvím, depresí a ztrátou… a pak jdi dál. Stálý smutek plodí stálou ztrátu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S láskou Hanka