Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: INTUICE A VHLED, POHLED DO NITRA, UZNÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, abychom využili energie tohoto týdne k nalezení svých vnitřních hodnot. Každý toužíme po uznání, a vychází vždy od našich otců. Každý otec by měl dát uznání svému dítěti. Každý člověk, který v dětství a ve svém životě nedostal pochvalu a uznání od svého otce, který nám vždy zobrazuje sílu, pravdu a autoritu, které věříme a ke které vzhlížíme, stáváme se pak bezcennými lidmi sami sobě.

Úkolem v tomto týdnu je si uvědomit, že jsme dospělí a zodpovědní za sebe sami a že nikdo nemůže za to, že se cítíme nedocenění. O to více s snažíme, ale nedostáváme zpět stejnou měrou.

Není nutní se snažit, stačí si začít vážit sebe sama, věřit si a v prvé řadě dát uznání sami sobě. Teprve až když vyzařujeme přirozený respekt a úctu vůči sobě sama, dostáváme ji nenuceně a upřímně i od svého okolí. Tyto energie velmi úzce souvisí se všemi oblastmi, kde vyjadřujeme sebe sama a svou hodnotu. Jde tedy především o profesní směr, ale vážou se k tomu i veškeré vztahy.

Každý v sobě máme neuvěřitelný a často nepoznatelný potenciál, ke kterému se díky nedostatečnosti nemůžeme dostat. Andělé nás žádají, abychom našli sebe samu a především cenné poklady ve svém nitru. Každý je tam máme.

Stačí se rozhodnout, že jediné uznání, které potřebuji, je mé vlastní. Žádejme také archanděla Michaela a Gabriela o pomoc a vedení, a rozhodněme se nechat rozzářit své vnitřní světlo talentu a možností, které jsou naší přirozenou součástí.

 

Přeji Vám nalezení cesty k sobě sama, sebe-úctě a sebe-respektu.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„ŽIJ ZE SVÉHO DUCHA“
Posláním tvé duše je eliminovat zbytečné myšlenky a negativní návyky, které brání tvému úsudku, okrádají tě o svobodu a dělají z tebe oběť. Využij síly tvého Vyššího já.

Ponaučení tvé duše: Přestaň si hrát na oběť okolností. Soustřeď se, uč se, a když se ocitneš tváří v tvář životním výzvám, reaguj přiměřeně.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

 

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Můžete také věnovat jako vánoční dárek formou DÁRKOVÉHO POUKAZU :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.