Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: DOKONČENÍ, BÁJEČNÁ ŘEŠENÍ, STABILITA, ORGANIZOVANOST.

Andělé nám vzkazují, že cítíme velký chaos, nejistotu a strach z toho, v čem se právě nacházíme. Skutečnost je ale taková, že vše, co se děje, je jakési „finále“ za tím vším, co jsme kdy udělali, prožili, rozhodli. Tím se uzavírá starý kruh a započne kruh nový.

Nová etapa nám přináší rovnováhu a stabilitu, ale ta může nastoupit teprve tehdy, až jí z cesty odstraníme všechny nevyrovnané energie, prožitky, zkušenosti, přesvědčení, pravidla…

Když necháme věci volně dýchat a plynout, a zaměříme pozornost na něco jiného, mnohem rychleji přijdou jasná řešení, která nám vše nejen objasní, ale také mnohdy ukáže cestu, jak dál.

Jestliže máte rozdělané plány, zrajete k nim a nejde vám už nyní začít, počkejte, až nastoupí ta správná chuť. I toto má svou sílu a důvod. Možná nejsou ještě sladěné všechny související skutečnosti. Čím více necháme věci plynout, ať se dějí, tím rychleji bude přicházet to, co si přejeme a co potřebujeme, a automaticky se vše samo začne tvořit a hýbat tak, abychom na to byli připravení a plní energie.

Najednou začneme vnímat stabilitu, a vědět, jak co nastavit a naplánovat.

Že se najednou věcí ale točí tak nějak „obráceně"? Ano, někdy je to jediná cesta, jak z toho ven, ale pochopíme to, až budeme za tím. Nyní to přijměme, vše ostatní přijde samo.

 

Místo přání tentokrát ode mě zpráva: „Věř nebo ne, čím míně do některých věcí zasáhneš, tím více získáš a uzdravíš.“

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„MĚJ VÍRU“
Posláním tvé duše je přijmout fakt, že všechny věci se dějí z nějakého spirituálního důvodu, kterému nemusíš vždy zcela rozumět. Nezáleží na tom, jak se věci jeví na povrchu, či jak nespravedlivý a nefér se život může zdát. Věř tomu, že boží spravedlnost je tu neustále.

Ponaučení tvé duše: Zanech sebelítosti a zášti a přijmi fakt, že tvoje životní pouť je taková, jaká je z jistého důvodu. Dnešní problémy ti mohou pomoci k tomu, abys byl/a zítra duchovně silnější. Například, kde máš pracovat pilněji? Kde máš mít víru a nechat věci být? Jaké kvality v tobě rozvíjejí potíže, které teď řešíš? Přizpůsob se a přijmi tuto chvíli s elegancí a důstojně. Požádej své vyšší já, aby ti dalo zdroje, které ti pomohou dostat z věcí to nejlepší.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

 

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Můžete také věnovat jako vánoční dárek formou DÁRKOVÉHO POUKAZU :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.