Andělé vzkazují, že motto pro tento týden zní: OTEVŘI SVÉ SRDCE, ROZHODNUTÍ, ZHMOTNI SVÉ SNY.

Andělé nám vzkazují, že láska nás obklopuje stále všude kolem, proto je velmi důležité abychom se rozhodovali srdcem, ne strachy. Pokud okolnosti našemu srdci neladí, měli bychom se přesto rozhodnout srdcem. Na druhou stranu někdy musíme přecházet po určitou dobu jakýsi „most“, který je mezníkem nebo pomocníkem pro dobu, než dojdeme k uskutečnění svých plánů.

Máme velmi blízko k uskutečnění svých snů a plánů, přesto se máme ještě zdržet a počkat. Je tedy sice správný čas se rozhodnout pro uskutečnění svých plánů, snů, cílů a představ, ale k uskutečnění ještě potřebujeme nějaký čas. Energie a související skutečnosti teprve dozrávají a vzájemně se ladí.

Tento most nám poslouží k tomu, abychom si odpočinuli, něco si uvědomili, něco odkládaného si vyřídili, je na každém z nás, jak tento čas využijeme.

 

Přeji Vám láskyplný a požehnaný přechodný most.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘINÁŠEJ NEZBYTNÉ OBĚTI“
Posláním tvé duše je obětovat krátkodobě pohodlí dlouhodobému zisku. Každý krok, který uděláš na cestě ke splnění tužeb tvého srdce, vyžaduje krok, kterým se vzdálíš z pohodlné rutiny okamžiku.

Ponaučení tvé duše: Měj vůli přinést malé oběti nutné k tomu, abys dosáhl/a svých cílů a smiř se s přechodným nepohodlím a požadavky, které s tím souvisejí. Může se zdát, že to, čeho se musíš vzdát, abys dosáhl/a svých cílů, je příliš. Buď si však jist/a, že nakonec bude tvoje oběť mnohonásobně odměněna.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Můžete také věnovat jako vánoční dárek formou DÁRKOVÉHO POUKAZU :-)

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.