Andělské poselství týdne: ZASTAVENÍ, SAMOTA, ŠŤASTNÁ ZMĚNA.

Andělé nám vzkazují, je na čase podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Nezáleží tolik na tom, co se děje, ale jak se k tomu postavíme. Právě ve chvíli, kdy se cítíme zaseknutí a prázdní, nemáme propadat panice a nedělat si starosti. Toto zastavení nám slouží k tomu, abychom se zastavili, přehodnotili své plány, odpočinuli si. Prostě máme tento čas využít k tomu, co k dispozici máme a to jsme my sami a naše mysl.

Stejně tak je vhodný čas si od některých lidí či situací, odpočinout. Někdy je potřeba se oprostit od lidí, se kterými se necítíme zrovna dobře, nebo máme pocit, že nám v tuto chvíli nerozumějí, možná máme být sami, bez jejich vlivu, ať už to ze svého pohledu myslí sebelíp.

Ti, kteří nás stále nepřijímají takové, jací jsme, se možná už nevrátí. Ti, kteří nás přijímají, jen s námi v tuto chvíli neladí, se oprostí jen na čas. Nezapomeňme, že i oni potřebují čas pro určité uvědomění a pochopení a to, co je stálé, přetrvá a vrátí se.
Někdy jsme odloučeni vyšší vůlí záměrně, abychom byli více sami sebou se svými vlastními myšlenkami.

Toto všechno je součástí toho, že proměňujeme sami sebe i svůj život, nebo jen určité životní směry. Tato proměna a změna by měla vycházet z nitra našeho srdce, ne z názoru někoho jiného, kdo tuto situaci neprožívá ve svém nitru. Každý z nás jsme strůjcem svého života i hlavním hrdinou. Jen my určujeme svůj životní směr.
Když se zeptáme na stejný názor pěti lidí, dostaneme pět různých odpovědí. A kdo nám potom odpoví na to, který z těchto názorů je vlastně správný? Každý to vidí ze svého pohledu a své pozice. Nejde totiž udělat chybu. Každý krok je důležitý, není důležité to, zda je správný nebo nesprávný, ale to, co se z něho naučíme, jak ho přijmeme a využijeme.

Pusťme do svého života lidi, kteří nám přinášejí lásku, ponaučení, zkušenost, kteří nás posunou, a kteří se mohou posunout díky nám.
Lidé, kteří nás nerespektují, neuznávají, pomlouvají, nadávají, vyjadřují jen záporný přístup, nás nikam neposunou. Dejme jim prostor to pochopit a tento čas využijme pro svůj osobní vývoj a radost.
Někdy může být i konkrétní osoba důvodem, proč se nemůžeme posunout dál. Tento týden je především o vztazích a rozhodnutích jít dál. Ať v osobním, či profesním směru.

 

Přeji Vám láskyplnou inventuru svého zdravého okolí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘÁTELE SI VYBÍREJ MOUDŘE“
Poslání tvé duše: Je rozpoznat vliv ostatních lidí na tvůj duchovní růst.

Ponaučení tvé duše: Věnuj čas a energii těm lidem, kteří požadují tvou nejvyšší integritu a pravdu, a odvrať se od těch, kteří tě odvádějí od tvého skutečného ducha anebo brání tvému růstu. Nedopusť, aby tvoje rozhodování ovlivnila sentimentalita. Buď objektivní a upřímný/á, pokud jde o vlivy, které tě obklopují, i kdyby to znamenalo, že budeš dočasně sám/sama. Vez, že najdeš ty pravé lidi, až takříkajíc vystoupíš z toho špatného vlaku. Vlak, který jede špatným směrem, svou jízdu nikdy nezmění.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.