Andělské poselství týdne: TVOŘIVOST, HOJNOST, PLÁNOVÁNÍ, STAVBILITA, ÚSPĚŠNÉ JEDNÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden vhodný pro jakékoli úřední a soudní řízení. Které by mělo dopadnout láskyplně a spravedlivě pro všechny zúčastněné. To znamená, že dopadne tak, jak má. Stejně tak je vhodný čas pro rozvodová i jiná řízení.

Cesty, které v tomto týdnu zakončíme, přinesou zcela nový vhled do nových směrů a plánů. V podstatě můžeme tento týden věnovat dlouhodobému a zásadnímu plánování, vše co nyní podepíšeme, pro co se rozhodneme, bude protkáno požehnáním a potenciálním úspěchem.

Je správný čas pro rozhodnutí s dlouhodobým účinkem, možná až celoživotním. Je tedy taktéž vhodný čas pro rodičovství a zakotvení mnoha nápadů, projektů, cílů.

Aby vše správně fungovalo, je potřeba si udělat pořádek ve sledu událostí a vše správně zorganizovat a naplánovat, jak časově, tak s ohledem na souvislosti daných skutečností. Vše, co v tomto týdnu rozhodneme, uděláme, započneme, ponese nádech do budoucích dnů, týdnů, měsíců a možná ještě dál.

Nejsme na to sami, stále nás naši andělé doprovázejí a celý vesmír pracuje na tom, abychom došli tam, kam máme dojít.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘEHODNOŤ SVÉ PRIORITY“
Poslání tvé duše: Dovést tě k tomu, abys přehodnotil/a své priority a zůstal/a věrný/á svému Vyššímu já. Zralost tvojí duše a etiku testuje Vesmír. Pokud o hodnotách nebudeš znovu uvažovat, nemusíš tímto testem projít.

Ponaučení tvé duše: Omez své nadšení pro povrchní touhy a pro tuto chvíli odlož stranou všechny myšlenky na osobní pohodlí a zisk. Nic nemá smysl, pokud to narušuje tvou integritu. Ačkoli ti byl dán dar svobodné vůle, nemůžeš uniknout následkům svých rozhodnutí. Jinými slovy, co se má stát, to se stane, a nesejde na tom, jak si připadáš chytrý/á. Tento základní zákon Vesmíru nelze obejít. Pokud se o to pokusíš, přivoláš tím jen zmatek – nebo dokonce katastrofu. Víš, kdy jdeš špatnou cestou. Proto se obrať dříve, než bude pozdě.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.