Andělské poselství týdne: UZNÁNÍ, PRAVDA, ZAMYŠLENÍ, ROZJÍMÁNÍ A VHLED DO SVÉHO NITRA.

Andělé nám vzkazují, že je potřeba se pozastavit a přemýšlet o tom, co chceme, co si přetváříme do iluze a co je skutečné. Celý týden se budeme setkávat se souvislostmi a skutečnostmi, které nás povedou k tomu, abychom se nad vším zamýšleli.

Do jaké míry je to, čeho se držíme námi vytvořeno, protože to chceme, ne proto, že to tak má být? Možná něco nechceme slyšet nebo vidět, možná někdo z našeho okolí chce, abychom na určité skutečnosti pohlíželi jejich očima, a tím zapírali hlas svého srdce.

Když po něčem nebo po někom moc toužíme, obvykle si tvoříme ideály a iluze. Někde hluboko uvnitř cítíme, že klameme sami sebe, nebo jsme klamáni, přesto stále čekáme na to, že se potvrdí opak.
Naše srdce nám přesto celou dobu říká pravdu, ale my ji nechceme slyšet.

Andělé nám vzkazují, že je máme požádat o to, abychom byli silní odhalit a přijmout pravdu o tom, co nás trápí. To, že si tvoříme iluzi, poznáme právě podle toho, že nás daný pocit nenaplňuje štěstím a radostí, přesto se přesvědčujeme o opaku a namlouváme si, že to tak třeba není. Jistě už jste někdy použili větu: "Já to věděl/a."

Je správný čas přijmout události a věci tak, jak jsou, bez potřeby je pochopit a pitvat nebo čekat na důkazy. Ty se objeví samy dříve nebo později. Nyní je čas vrátit se do svého nitra, k sobě sama a nalézt tak vlastní hodnoty a pravdu, která nám přinese osvobození a klid. A díky tomu můžeme jít dál.

Někde v hloubi tu pravdu víme, stačí se jí otevřít a přijmout ji.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘEMÝŠLEJ O SVÉ PRAVDĚ“

Posláním tvé duše je vstoupit do období osobní reflexe a provést hluboké hledání v duši. Tvůj duch tě žádá, abys oznámil/a, co zastáváš, tak neplácej hlouposti a netanči okolo pravdy. Čemu věříš a čemu sloužíš den co den? Co ovládá tvoje myšlení, emoce a představivost? Jaké je tvoje poslání a proč?

Ponaučení tvé duše: Žádá se po tobě, abys přestal/a podporovat iluze a začal/a sloužit principům pravdy, poctivosti, odvahy a zejména lásky. Těš se z klidu a míru, který ti přinese to, když dovolíš svému Vyššímu já, aby tě inspirovalo a vedlo ke smysluplnějšímu a nesobečtějšímu úsilí. Když hledáš svou duši, najdeš své světlo.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.