Andělské poselství týdne: OBNOVENÍ, SOUDNÍ ŘÍZENÍ, SPRÁVNÁ ROZHODNUTÍ A VNITŘNÍ KLID.

Andělé nám vzkazují, že můžeme s důvěrou odevzdat obavy Nebesům a nechat se vést magickými energiemi tohoto týdne.
Je správný čas udělat dlouho promýšlené a zvažované kroky, a očekávat jakékoli oficiální a úřední jednání, jako úspěšné a spravedlivé pro všechny zúčastněné strany. Dokonce i v případě, že se bude dané rozhodnutí tady teď jevit jako nesprávné, má to své skryté důvody, které se ve správný čas projeví. Pak budeme na vše nahlížet jinak a hlavně pochopíme, proč to tak muselo být. Tyto energie se ponesou až do léta, do období srpna.

Všechny tyto cesty a kroky nás vedou k obnovení stávajících skutečností. 

Nemusí jít vždy nutně o oficiální cesty, obnovu můžeme očekávat v jakémkoli smyslu uvědomění a pohybu událostí. Je ten nejlepší čas procitnout.
V případě obav, strachů a pochybností máme požádat své strážné anděly, archanděla Michaela, své rádce, Matku Zemi i bohyni Isis, aby nám vnesli do našich pochyb světlo, řešení, zázrak, víru a naději.
Všechno je tak, jak má být a nic není tak, jak na první pohled vypadá. Hlubší smysl vidět není, ale ve správný čas se otevře jako křišťálové světlo naděje.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„DŮVĚŘUJ BOŽÍMU PLÁNU“

Posláním tvé duše je uvědomit si dokonalost božího plánu v každém aspektu svého života. S láskou o tebe pečují andělé, rádci, vyšší já i Stvořitel. To, s čím ses až dosud setkal/a, ti pomohlo stát se nádhernou duší, kterou jsi, a formovalo všemožně tvou kreativitu. Poznej, jak ses rozvinul/a, a oceň to, jak jsi dospěl/a v milující. Napomáhající a tvořivou lidskou bytost.

Ponaučení tvé duše: Hodnoť svůj život s poznáním a respektem. I když může být těžké věřit každé příhodě a výzvě, které jsi čelil/a, byly to základní stránky tvé cesty a nic se nestalo omylem. Miluj tu bytost, kterou jsi dnes, a vše, co přispělo ke tvému vývoji. Vše se odehrává přesně podle plánu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.