Andělské poselství týdne: ROZHODNUTÍ VYBRAT SI CESTU, ÚŘADY A SOUDY, VNITŘNÍ ROZJÍMÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden zdánlivě klidný, ale vše, co se v něm pod pokličkou odehrává, má zásadní význam pro každého z nás.
Právě nyní prožíváme přicházející rozhodující okamžiky a naše rozhodnutí nás budou ještě nějaký čas doprovázet.

Ti, co řeší nebo začnou řešit cesty úřední, oficiální a soudní, se dočkají buď rozuzlení a jasného rozhodnutí, nebo tím otevřou cesty k tomu, aby v budoucím čase rozhodnutí bylo spravedlivé ve prospěch všech.

Právě nyní se otevírají energie pravdy v tom, jak se k čemu stavíme, jaký k čemu máme postoj. Pracuje Zákon přitažlivosti, ve kterém budeme dostávat vše, co jsme vysílali nebo vysíláme.

Je proto velmi důležité věnovat čas vnitřnímu rozjímání, abychom si včas uvědomili, které myšlenky je potřeba uzdravit, jelikož si jimi přitahujeme tok událostí. Jsme vedeni k tomu, abychom toto vše rozpoznali a naučili se vnímat, že není podstatné, co se děje, ale jak se k tomu postavíme. tento týden nebude ani náročný, ani jednoduchý, každý si odžijeme své, ale za to to bude velmi náročná škola a zkouška. Oblasti zde nejsou odkryty, každý tam, kde se ho to týká.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PRACUJ SE ZANÍCENÍM“

Posláním tvé duše je být ve světě, ne ze světa. Měj rád/a své pozemské prožitky a plně využívej všech možností, nenech se jimi však okouzlit.

Ponaučení tvé duše: Zapal oheň tvořivosti a oddej se svým fyzickým emocionálním, smyslovým a sexuálním zážitkům. Využij hmotného světa k tomu, abys plně poznal/a, miloval/a a vyjádřil/a svého ducha. Nic v životě není dobré či zlé – jen ve tvých myšlenkách to tak vypadá. Snaha oprostit život od smyslovosti a potěšení není výrazem ducha. Je to jen trik ega, jak udržet pod zámkem tvoje Vyšší já. Využívej svých smyslů k tomu, abys nalezl/a cestu zpět, a zjistíš, že duch v tobě je tvůrcem prosperity, růstu a štěstí.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.