Andělské poselství týdne: TVOŘIVOST, HOJNOST, ÚSPĚŠNÝ PROJEKT, OSVOBOZENÍ.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden vhodný a plodný pro všechny různé plány a představy, projekty, nové směry.
Ovšem je zapotřebí jedné maličkosti – abychom toto vše mohli úspěšně odstartovat, je potřeba odstranit ze života vše, co nám v tom brání, nebo nás jakkoli omezuje.

Osvobozením rozumějme opuštění starých vzorců, programů, přesvědčení, minulosti, strachů a lidí, kteří nás jakkoli nerespektují, nebo znehodnocují nás, či naše činy. Postavme se za sebe, vytvořme si nová pravidla, která ladí s naším srdcem. Mějme na paměti - nedáváme volbu egu, ale volnost srdci.

Tento týden využijme k přemýšlení a rozjímání, abychom si byli vědomi svých kroků a zásahů, abychom s nimi ladili a zároveň šli svou vlastní láskyplnou cestou. Neznamená to zbavit se všeho a všech, ale zvolit si na svou cestu každého, s kým se cítíme svobodní a sami sebou, na oplátku je také respektujme a přijímejme takové, jací jsou.

Je také potřeba věnovat pozornost tomu, jak na nás působí projev druhých lidí. Pokud nás jakkoli naštvou, nebo je nám jejich chování líto, znamená to, že nám něco zrcadlí, jsou tedy také našimi pomocníky a průvodci. Vzájemně si zrcadlíme mnohé a to nás rozvíjí a uvědomuje. Všechno má svůj důvod a smysl. Čím více budeme k těmto znamením otevření, tím rychleji vše ve správný čas pochopíme.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„POSTAV SE TVÁŘÍ V TVÁŘ SVÝM PROTIVNÍKŮM“

Posláním tvé duše je vyhnout se všem znepokojivým a hrozivým situacím, ale současně reagovat na takové přestupky srdcem a rozumem.

Ponaučení tvé duše: Buď co nejobjektivnější při interpretaci přestupků, které vnímáš, a využij nezaujatého a moudrého rádce zvenčí jako rezonanční desku. Vylož si fakta a studuj je, hovoř o nich s důvěryhodným kvalifikovaným důvěrníkem. Hledej podvědomé vzorce schování ve svém protivníkovi i v sobě. Snaž se pochopit potřeby a motivy tvého soka, ale usiluj také o jasný výklad svých vlastních tužeb. Zapoj rozum při své snaze vyhnout se soudům a pokrytectví. Jinými slovy – naslouchej svému srdci, ale odpovídej s chladnou hlavou.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.