Andělské poselství týdne: INTUICE A VHLED, DOKONČENÍ A NOVÝ SMĚR, SVOBODA.

Andělé nám vzkazují, že naše intuitivní schopnosti a vedení je právě teď přesné (ne strach a obavy, ale hlas srdce), a můžeme tomuto vedení důvěřovat.

Nemáme dovolit strachu a starostem ani radám druhých, aby nás svedly z naší cesty. Svá tajemství, plány a představy si zatím máme ponechat pro sebe. Když se osvobodíme od všech těchto překážek, dokážeme snadněji a lépe otevřít nové možnosti a své schopnosti tak zároveň projevit a využít.

Druhý vzkaz andělů – vše, co stojí v cestě za tím, co chceme změnit, vybudovat nebo vytvořit, se začne hroutit (pokud už se nehroutí), a správně nás vést k uvědomění, že za každým koncem vždy čeká něco nového, i když to pro své emoce a strach často nejsme schopni vidět. Právě emoce a strach jsou tou zdí, skrze kterou často neprostoupíme a přicházíme tím o jasný vhled všeho, co se za touto zdí skrývá. Někdy nás to jen zdržuje a musíme si tím procházet pak častěji a déle, ale také v drsnějším provedení.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PLÁNUJ“

Posláním tvé duše je naučit tě převzít zodpovědnost za tvoje touhy tím, že si vytvoříš realistický plán činnosti. Je načase vystoupit z čistých emocí a využít logického a objektivního myšlení ke tvému prospěchu. Jaké máš v současnosti schopnosti, které ti přinesou žádoucí výsledek? Kolik času chceš věnovat dosažení svých cílů?

Ponaučení tvé duše: Postupuj podle svého plánu na cestě k úspěchu po každodenních krůčcích, nečekej na ostatní, že ti přinesou to, po čem toužíš. S takto realistickým přístupem budeš postupovat rychle. Jedinou otázkou je, který krok bude ten první?

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette 

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.