Andělské poselství týdne: KREATIVITA, PROKRASTINACE, ZPRÁVA, RADA, ZAHÁJENÍ NOVÉ CESTY.

Andělé nám vzkazují, že je správný čas pro probuzení a pochopení toho, že veškeré možnosti v zásadě začínají v nás. Na úplném začátku je vždy přijmout a přiznat si stav věcí a následné rozhodnutí.

Jsme vedeni k tomu, abychom vystoupili z hranic, které jsme si v sobě utvořili, a které nám svým způsobem dávaly alibi k tomu, abychom nemuseli nic řešit nebo tvořit. V každém z nás je potřebný potenciál a „materiál“, který potřebujeme k tomu, abychom došli svým záměrům a úkolům.

Jsme žádáni, abychom vystoupili z hranic prokrastinace, odložili ji a naopak začali věnovat čas a energii právě tomu, co jsme dosud stále odkládali, nebo odkládáme. Z místa nám může pomoci jakási zpráva nebo rada – informace, na kterou možná celou dobu čekáme, i když o tom nevíme.

Je ideální čas pro započetí nových projektů, nápadů, plánů, především v oblasti materiální a profesní, potažmo se to může dotýkat i nových kroků vpřed v oblasti vztahů. Je vhodný čas na budování nového domova, nebo rekonstrukci, prodej, nákup či pronajmutí nového místa, kde bychom vytvořili základní kotvu. Od toho se také lze odrazit. Pokud toto máme, jsou před námi nové cíle v oblasti profesní, můžeme se ale také rozhodnout pořídit si rodinu, nebo se zasnoubit, či se rozhodnout pro sňatek.

Máme se také přestat bát o svou existenci, jelikož tím podporujeme energie nedostatku.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„OŽIV TO, CO V TOBĚ DŘÍMÁ“
Posláním tvé duše je pohřbít zemřelé naděje a neohlížet se za nimi se sentimentální lítostí. Pak udělej vše, bys oživil/a to nečinné, ať už se to týká tvojí kreativity, vztahů či tvého zdraví.

Ponaučení tvé duše: Seber odvahu a nechej odejít to, co již neexistuje. Věnuj plnou pozornost tomu, co v tobě chce žít a cos zanedbával/a či nepodporoval/a. Dovol milenci, umělci či dobrodruhu, který v tobě dřímá, aby vzkvétal. Přestaň užívat svůj intelekt a ego k potlačování těchto tvůrčích aspektů tvé bytosti. Toto já, které se snaží vyjevit, vnese do tvého života novou vitalitu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.