Andělské poselství týdne: CESTA, POKRAČOVÁNÍ, SMUTEK, ODPUŠTĚNÍ, DOMOV A RODINA.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden pro každého z nás něčím velmi důležitým. Jak vidíte v úvodu, můžeme jet na služební cestu, na dovolenou, nebo se to může týkat i nové životní cesty, nebo cesty, která byla dlouho odkládána. Tato cesta je pro nás zásadní a ukáže nám to, co máme vidět. Může to také znamenat, že máme pokračovat v něčem započatém, co bylo buď zastaveno, nebo z nějakého důvodu jsme museli vyčkat, vynechat dané plány a aktivity.

Dále pak vidíme smutek a odpuštění. I toto může být součástí případné cesty. Prožitek, který v nás nese pocit úzkosti, smutku, beznaděje, lítosti a podobně, sice naše emoce zintenzivňuje, ale je v něm skrytý hluboký důležitý úkol, nebo posun vpřed. To uvidíme až zpětně, až tyto emoce ustoupí, ale každý takovýto prožitek nás posouvá dál. Může to být také součástí ukončené důležité etapy a části v našem životě. I to nese smutek, přestože víme, že je to tak správně. Je čas jít dál.

Všechno to v zásadě bude probíhat především v osobním životě, ale může se to lehce dotknout i profesní oblasti. To proto, že všechno se vším souvisí.
Důležitý pro nás je domov a rodina, energie budou pracovat především v této oblasti. Můžeme očekávat změny, nebo zásadní události. Nemusí být nutně smutné, může to být něco jako konec starého a začátek nového. Smrt a znovuzrození.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„SLUŽ TIŠE“
Posláním tvé duše je zdokonalit instinkty a ovládnout své nezralé a sebestředné tendence při hledání vhodnějšího vyjádření sebe sama.

Ponaučení tvé duše: Klidně a radostně přijmi rutinní požadavky každodenního života – s trpělivostí, láskou a vůlí sloužit. Raduj se z kouzelných darů každého dne a prožívej jej elegantně, lehce a důstojně. Aby ses cítil/a naplněný/á, není nutno konat velké věci. Vykonávej všechny ty malé, nezbytné a často nudné životní úkoly s velkou láskou. To je známka skutečné duchovní zralosti.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.