Andělské poselství týdne: ZMĚNA SMĚRU, PLÁNOVÁNÍ, PŘEHODNOCENÍ.

Andělé nám vzkazují, že se v tomto týdnu začnou projevovat určité výsledky nebo spíše důsledky našich rozhodnutí. Projeví se to tak, že se nám začne komplikovat daná situace, směr, ať práce, vztahy, okolnosti kolem domova nebo v jiné oblasti. Jde o to pochopit, proč se tak stalo.

Vše je vždy důsledkem toho, co jsme zvládli nebo nezvládli. Možná jsme se velký kus posunuli dále, ale stále se nám určité cesty a jejich vzorce vracejí.

Zřejmě jsme stále ještě něco nezvládli, nebo jsme si něco nepřiznali, nebo jsme něco nechtěli vidět.

Jestliže se situace, nebo daný výsledek opakuje, pak je potřeba se zastavit a něco přehodnotit. Mohou to být zbytky nějakých bloků nebo starých programů.
Udělat to můžeme tak, že si sepíšeme, co se nám v dané situaci a oblasti líbí, co nám to přináší, nebo naopak v čem nás to omezuje, zastavuje, trápí. Pak si tyto věci několikrát nahlas přečíst. Jakmile to v nás něco uvědomí, stačí to spálit se slovy: „Děkuji a loučím se s tebou.“ Potom si nastavit nový program, afirmaci, rozhodnutí a jít dál. Nakonec si vypíšeme, co si kde jak přejeme.

Poté můžeme znovu plánovat a tvořit nové cíle, nápady, projekty. Stále je vše součástí čištění a transformace dnešní doby. Jsme vedeni k tomu, abychom vše uzdravili, pochopili, posunuli se k harmonickým a láskyplným zítřkům.
Z devadesáti procent nezáleží na tom, co se nám děje, ale na tom, jak k tomu přistupujeme. Učíme se respektu, lásce, pochopení.

Možná potkáváte lidi z minulosti, nebo se vám objevují staré situace, připomínají se vám nějaké věty, slova, lidé, zkušenosti, zdají se vám sny, ve kterých je něco z minulosti. Ne vždy proto, abyste se někam vraceli, spíše proto, abyste tam našli příčiny, které se mají navždy zanechat minulosti s odpuštěním a láskou. Objevuje se to jako vedení, cesta, odkud vycházet, kde hledat ten správný klíč.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PŘIZNEJ SI SVÁ ZRANITELNÁ MÍSTA“
Posláním tvé duše je smířit se s tvou zranitelností a klidně přijmout tu skutečnost, že celý život je zcela závislý na milujícím duchu Vesmíru.

Ponaučení tvé duše: Nedovol svému egu, aby s tebou manipulovalo anebo tě ponoukalo k tomu, aby ses snažil/a zcela ovládnout svůj život. Odevzdej všechny své potřeby svému Stvořiteli a andělům, buď vděčný/á za vše, co dostáváš, a věz, že tento zdroj je bez hranic. Když přijmeš skutečnost, že jsi milovaným dítětem boží Matky a Boha Otce, pak budou všechny tvoje potřeby naplněny lépe, než sis kdy dokázal/a představit.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

 S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.