Andělské poselství týdne: ČIN, KARIÉRA, SPOLUPRÁCE, OSOBNÍ ROZVOJ A VZDĚLÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že se máme tento týden věnovat profesním směrům, ať už v práci, podnikání, nebo v oblasti vzdělávání.

Budou přicházet profesní lekce, abychom se naučili žádat o pomoc a spolupráci a vše, co v tomto týdnu vykonáme, zároveň pro svůj růst také zužitkujeme.
Můžeme potkat nové obchodní partnery, najít novou práci, nebo se pro ni teprve rozhodnout. Můžeme se zapsat do kurzu, na seminář, nebo se ohlásit na školu.

Tento čas je vhodný jak pro změnu tady a teď a konat, tak pro rozhodnutí a naladění se, které teprve něco nového v dané oblasti přinese. Můžeme také úspěšně absolvovat a dokončit nějakou zkoušku.

Stejně tak se tyto energie týkají nových nápadů a projektů, které chceme otevřít a realizovat. Máme se spoléhat sami na sebe, ale nesouhlas okolí brát jako výzvu a zkušenost. My se rozhodujeme, zda to zvládneme, ne okolnosti, ne ostatní lidé se svým názorem a postojem.
To také znamená zůstat odhodlaný a nepodlamovat víru ostatním v jejich rozhodnutích. Vždy je to oboustranné. Nikdo jiný, než každý sám, neví, co je pro nás nejlepší, každý to ví jen sám za sebe. Nenecháme se tedy odradit a ani „v dobrém“ nepřesvědčujeme jiné, aby nedělali, co mají v plánu.
Každý je odpovědný pouze sám za sebe, jakmile dosáhne plnoletosti. Druhým tedy budeme přát úspěch, možná jim i pomžeme, nebo se staneme „parťáky“, a tím si ho také přivoláme k sobě.

K tomuto také patří nevzdávat se a postavit se vnitřním strachům, obavám, zvednout hlavu, rozhodnout se, že jsme úspěšní a zůstat tomu věrní a odhodlaní! Možná toto je to nejdůležitější poselství tohoto týdne.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„POSTAV SE TVÁŘÍ V TVÁŘ SVÝM PROTIVNÍKŮM“
Posláním tvé duše je vyhnout se všem znepokojivým a hrozivým situacím, ale současně reagovat na takové přestupky srdcem a rozumem.

Ponaučení tvé duše: Buď co nejobjektivnější při interpretaci přestupků, které vnímáš, a využij nezaujatého a moudrého rádce zvenčí jako rezonanční desku. Vylož si fakta a studuj je, hovoř o nich s důvěryhodným kvalifikovaným důvěrníkem. Hledej podvědomé vzorce schování ve svém protivníkovi i v sobě. Snaž se pochopit potřeby a motivy tvého soka, ale usiluj také o jasný výklad svých vlastních tužeb. Zapoj rozum při své snaze vyhnout se soudům a pokrytectví. Jinými slovy – naslouchej svému srdci, ale odpovídej s chladnou hlavou.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.