Andělské poselství týdne: ROZHODNUTÍ SRDCEM, NOVÉ ZKUŠENOSTI, POCHOPENÍ, UVĚDOMĚNÍ A PŘEHODNOCENÍ.

Andělé nám vzkazují, že nový týden bude trochu náročnější, jelikož se projeví vše, co jsme dosud neviděli, nebo spíše nechtěli vidět, přijmout a naše rozhodnutí se projeví jako ne příliš šťastné.

Jistě jste si všimli, že v poslední době se na nás sypou spíše nepříjemné události a stále jsme postaveni před nějaké těžkosti. Právě nyní se projevuje skutečnost, že vše, co nyní prožíváme, máme vytvořeno svým minulým postojem, myšlenkami a rozhodnutími. Jsme v etapě čištění a vše, co jsme dosud nezvládli, se nám vrací a to velmi nekompromisně, abychom to jednou provždy uzavřeli, vyčistili a šli dál.

Stále jsme nenaslouchali hlasu srdce více, než hlasu ega – strachům. Proto jsme se ocitli ve slepé uličce. V hlavě rozumem jsme si vše odůvodnili a namlouváme si, že jsme to zvládli, ale v srdci to stále nezapadlo. Namísto naslouchání svému srdci, jsme možná více naslouchali okolním rádcům a svému strachu, což se nyní projevuje jako rozhodnutí ve slepé uličce.

Je nejvyšší čas začít jednat podle sebe, nesnažit se druhým v dobrém radit, ale spoléhat se na vlastní vedení srdce, které je správné, ale naše strachy a ego ho překrývají. Raději se rozhodujeme jen rozumem, dle daných „vhodnějších“ okolností, nakonec zjistíme, že jsme to přeci jen měli udělat jinak.

Andělé nám vzkazují, že je máme žádat o pomoc a máme se více soustředit na hlas srdce. Doslova „vyměnit strach za víru“. Je to týden nových zkušeností, uvědomění, pochopení a přijímání.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„BUĎ ROZHODNÝ/ROZHODNÁ“
Posláním tvé duše je učinit rozhodnutí v souladu s tvými prioritami, a pak se jich držet. Tvoje Vyšší já tě žádá, aby sis vybral/a život, jaký chceš – tak si jej vyber!

Ponaučení tvé duše: Chop se všeho, co ti může pomoci učinit rozhodnutí. Začni tím, že zúžíš své možnosti: Co je pro tebe důležité dnes? Vyjádři se jednoduše a přímo. Pak se podívej na to, jak trávíš svůj čas, a eliminuj to, co neslouží tvým bezprostředním cílům. Nesnaž se nejprve uspokojit požadavky ostatních. Odolej nesouhlasu ze strany jiných a buď věrný/á svým prioritám. Možná budeš nepopulární, ale získáš si respekt, zejména svůj vlastní. Tvoji boží pomocníci ti pomohou a podpoří tě.
Ovšem pokud se odmítneš soustředit na své priority a nebudeš ignorovat vše ostatní, nebudeš mít sílu a nadále budeš ovládán/a vnějším světem. Míček je na tvé straně kurtu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

  

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.