Andělské poselství týdne: PROBUZENÍ, LÁSKA, CESTA.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden pro nás velmi zásadním a to především v oblasti emocí a citů.
Možná vyrazíme na cesty, možná se rozhodneme vyjet do zahraničí, možná si jen odskočíme někam na výlet. Možná se jen zasadí semínka rozhodnutím pro budoucí směry kolem stěhování, cestování nebo vycestování.

Tento týden je plný výzev. Andělé nám vzkazují, že jsou před námi různé možnosti, příležitosti a výzvy, ale někteří nejsme připraveni. Dokud se budeme zdržovat minulostí a omezeními, nebudeme připraveni. Někteří připraveni jsou, záleží na našem osobním vývoji a úrovni, kde se právě nacházíme. Není také vyloučeno, že se někteří z nás setkají s bývalou láskou a to ze dvou důvodů. Buď nás to vede k vyčištění minulosti, nebo přišel ten správný čas pro lásku, které nebylo přáno v minulé době.

Je to zvláštní týden, ponese zvláštní vibrace.
Můžeme dostat důležité zprávy, potkat svou pravou lásku, najít nové přátele, vycestovat, nebo si cestu naplánovat. Může to být zárodek zcela nových příležitostí. Andělé nám vzkazují, že ať se nyní nacházíme v jakémkoli rozpoložení či situaci, je to energie, která vibruje nadějí a láskou a vede nás k uvědomění a uzdravení.

Proto je dobré nelámat věci přes koleno a nebojovat, spíše pozorovat, nechat se vést a plynout s proudem s vírou a nadějí, že něco začíná, i když to možná ještě není vidět. Je to týden plný nadějí, možností, návratů, odpuštění, smíření, přijímání a příprav.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„DÍVEJ SE VPŘED“
Jsi přespříliš kritický k chybám, kterých ses dopustil/a v minulosti? Myslíš si, že ať se snažíš jakkoli, stejně nejsi nikdy dost dobrý/á?
Posláním tvé duše je odstranit tento škodlivý hlas tvého ega a vidět v něm tvé falešné já, kterým také je.

Ponaučení duše: I když je to těžké, užívej si školy a zkušeností tvého života a těš se na další lekce. Začni tím, že si uvědomíš, že i když je tvůj život chaotický, nakonec se stejně vše naučíš a zmatek pomine. Ano, někdy to může být velmi matoucí, ale nenech se svést ze své cesty.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.