Andělské poselství týdne: OTEVŘÍT OČI, JÍT DÁL, NEČEKANÉ PRACOVNÍ MOŽNOSTI.

Andělé nám vzkazují, že jsme se ocitli v bodě, odkud nejsme schopni a možná ani ochotni některé věci lépe nahlédnout, což nám znemožňuje posunout se z místa a jít dál. Je to sice o něco lepší, protože se nám už mnohé otevřelo, my jsme ušli další kus cesty, ale najednou jsme možná vyčerpaní, nebo stále ještě nedokážeme propustit to, co už pro nás není nijak zdravé, užitečné a máme strach se oprostit a jít dál.

Andělé nás nabádají k tomu, abychom zvláště nyní otevřeli oči a pozorně se rozhlíželi kolem sebe. Možná právě dané události nás nutí přemýšlet zpětně o tom, zda to všechno snažení k něčemu je. Je to skutečně jen o tom, jak k daným událostem přistupujeme, ne jak a co se nám děje. A proto to je tak vyhrocené, abychom to konečně pochopili a tím se osvobodili. Je to doslova o tomto: „Je pro tebe sklenice zpola prázdná nebo zpola plná?“ Chceš se stále zdržovat tam, kde jsi, litovat se a bědovat, jak jde všechno proti tobě, nebo se konečně rozhodneš jít dál, dívat se vpřed a začít nový láskyplný, radostný a bezpečný život? Ty se potřebuješ jen vědomě rozhodnout.

A poselství andělů pro tento týden také je, že na materiální a profesní úrovni si vše skutečně tvoříš svým postojem. Máš před sebou nové příležitosti, ale potřebuješ se rozhodnout – věřit a přestat se bát. Je to stále motto pro toto a další období – rozhodni se nebát, ale věřit. Je docela možné, že přijde nová pracovní nabídka, na kterou dlouho čekáš.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„PUSŤ SE DO ZKOUMÁNÍ“
Posláním tvé duše je umožnit ti se věnovat nepoznanému. Bude řídit tvůj návrat ke tvému skutečnému já. Proto ji následuj a zkus něco, co se zcela vymyká obvyklému.

Ponaučení tvé duše: Nijak svého ducha neomezuj, buď vnímavý/á ke všem příležitostem a nabízejícím se možnostem. Postupuj zvolna a opatrně, ale postupuj vpřed. Vesmír nad tebou bdí a chrání tě na tvé cestě.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.