Andělské poselství týdne: VNITŘNÍ SÍLA, ODKLÁDANÉ ROZHODNUTÍ, ŠŤASTNÁ ZMĚNA.

Andělé nám vzkazují, abychom v tomto týdnu našli, uvědomili a uchopili vnitřní sílu, která v nás dřímá. Je velmi pravděpodobné, že událostí posledních dní pro většinu z nás byly a jsou něčím velmi náročné a těžko také emočně zvladatelné, a někteří možná mají i pocit, že jsou na dně svých sil.
Všechno je to součástí očisty a vnitřní rozvoje, mnoho jsme na sobě zvládli, ale stále jsou v nás ukryté tajné komnaty, ve kterých jsme si možná v hlavě ujasnili, že je to za námi, ale bylo to spíše jen velmi dobře schované a uspané, než vyřešené a zpracované.

Naším úkolem nyní tedy je odpočinout si, ale také zároveň hledat odpovědi někde hluboko uvnitř sebe sama, kde je co uloženo, ale nezpracováno. Události s tím spojené gradují a často skrze emoce a emoční vypětí nevidíme skutečnosti, které nás osvobozují, a ani k nám vedením nemohou proudit, jelikož je emoce roztříští.

Někde hluboko uvnitř cítíme, že to všechno končí, ale díky současným okolnostem začínáme o tomto faktu pochybovat. Máme se naučit neutíkat od problémů, věřit a také vidět možnosti tam, kde se nám zdá, že vlastně nejsou.
Je to, jako bychom byli na nějaké cestě, před sebou jsme měli vysněný směr, ale mezi námi a tím směrem byla propast. Tato propast je náš vnitřní strach, nedůvěra a nedostatek trpělivosti a víry.

Některá rozhodnutí už nás ke změnám vedla, ale z různých důvodů jsme kroky ke změnám neučinili, prostě jsme to nechali na jindy. Možná dokola něco vracíme, přehráváme, žijeme, nenaplňuje nás to, ale doufání ve změnu, nebo strach, co bude potom, nás od rozhodnutí odehnalo.
Možná jste se dokonce i vědomě rozhodli, ale když se cesta neděla podle vašich představ, přestali jste věřit a rozhodnutí tím ztratilo sílu a moc.
Pak to ale nebylo rozhodnutí. Rozhodnutí platí pouze tehdy, kdy se rozhodnu pro daný výsledek, a i když se věci nedějí tak, jak bychom očekávali, trváme na svém rozhodnutí s vírou, že i tyto potíže jsou součástí cesty, ne likvidátorem. Teprve potom i podvědomí zaznamená skutečnou změnu myšlení a teprve poté, kdy prokážeme sílu a víru našeho rozhodnutí, začneme vidět a prožívat nové okolnosti.

Doba a dění v ní jsou velmi nekompromisní a to proto, že nemáme výdrž, vytrvalost, trpělivost, víru, důvěru a sílu. Ale to si myslíme, že nemáme, tohle všechno se skrývá v každém z nás a my volíme, jakou měrou co použijeme. To je pouze naše volba, volba každého z nás. Buď se rozhodneme, že to nemá smysl a vzdáme to, nebo se rozhodneme, že to zvládneme, že všechno je tak jak má být, přestaneme s tím bojovat nesouhlasem a hněvem, nedůvěrou a netrpělivostí, ale začneme plynout s proudem, přestaneme tím bojovat a naučíme se věřit za každou cenu. Je v každém z nás mnohem větší potenciál a možnosti, než si tady a teď uvědomujeme.

Jakmile tohle všechno pochopíme, uvědomíme si, že i přes všechny překážky a těžkosti skutečně k požehnaným změnám směřujeme.

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„OŽIV TO, CO V TOBĚ DŘÍMÁ“
Posláním tvé duše je pohřbít zemřelé naděje a neohlížet se za nimi se sentimentální lítostí. Pak udělej vše, bys oživil/a to nečinné, ať už se to týká tvojí kreativity, vztahů či tvého zdraví.

Ponaučení tvé duše: Seber odvahu a nechej odejít to, co již neexistuje. Věnuj plnou pozornost tomu, co v tobě chce žít a cos zanedbával/a či nepodporoval/a. Dovol milenci, umělci či dobrodruhu, který v tobě dřímá, aby vzkvétal. Přestaň užívat svůj intelekt a ego k potlačování těchto tvůrčích aspektů tvé bytosti. Toto já, které se snaží vyjevit, vnese do tvého života novou vitalitu.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.