Andělské poselství týdne: VOLBA, VÝZVA, SMÍŘENÍ, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden jakýmsi ukazatelem toho, jak daleko jsme došli ve svém vnitřním postoji a vývoji, uvědomění a posunu. Tento postoj se bude projevovat dle našeho uvědomění třemi stupni:

- Ti z nás, kteří stále nepochopili, proč zažívají stále stejné zkoušky dokola, je mohou očekávat v mnohem přísnější podobě tak, aby se zbavili svých strachů, tvrdohlavosti a umíněnosti.
- Ti z nás, kteří už pochopili, v čem ještě své zkoušky nezvládli, mají skvělou příležitost s tím konečně něco udělat.
- Ti z nás, kteří to už pochopili a zároveň už mají tyto zkoušky za sebou, přijdou k novým výzvám, ale zároveň také odměně.
Někdo z nás se možná právě nyní ocitne někde mezi tím, nebo se přesune z jedné fáze do další.
Každý si může sám v sobě ujasnit alespoň to, kde se nachází a co je tedy jeho dalším úkolem a výzvou.

Dále nám andělé vzkazují, že budeme postaveni před různé situace, kde si budeme volit, co s tím uděláme, nebo jak se rozhodneme. Je to podobné, jako scéna z jednoho filmu:

Jedna žena byla nucena odjet do jednoho města a domu ke své rodině. Trucovala, stavěla se do vzdoru a dělala vše proto, aby všem ukázala, že tam být nemá.
Přišla k ní jedna žena a řekla: „Máš možnost volby, nemůžeš změnit to, že jsi tady, ale můžeš si zvolit, zda si to tady protrpíš, nebo užiješ.“
A o tom to celé je, důležitý je přístup.

A nakonec zde ještě přichází informace, že můžeme v tomto týdnu obdržet pro nás velmi důležité a zásadní zprávy. Nebo můžeme i my sami někomu sdělit něco pro daného člověka velmi cenného.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„POSTAV SE TVÁŘÍ V TVÁŘ SVÉMU STÍNU“
Posláním tvé duše je rozpoznat své stinné stránky a převzít zodpovědnost za bolest a utrpení, které je uvaleno na tebe i na ostatní. Je zde tvoje Vyšší já, které ti zabrání v tom, abys svůj stín nepopíral/a, a které ti pomůže mu čelit. Ať už na sebe bere podobu sobectví, žárlivosti, agrese, týrání, podezřívavosti, necitlivosti či manipulace, tvůj stín působí ve tvém životě rozvrat.

Ponaučení tvé duše: Přijmi svůj stín se soucitem jako potlačené dítě v tobě a uvědom si, že se musíš léčit. Neskrývej se a neospravedlňuj své sebestředné jednání. Promiň sama sobě, že jsi dal/a najevo svůj strach namísto, aby se projevila moudrost tvého Vyššího já. Zabraň svému stínu v tom, aby dále ujídal z tvého života.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.