Andělské poselství týdne: PŘIJMOUT SVOU VLASTNÍ MOC, SEBE SAMA A ROZZÁŘIT SVÉ VNITŘNÍ SVĚTLO.

Andělé nám vzkazují, že každý z nás máme uvnitř duše své světlo. A podle toho, jak se cítíme, jak co prožíváme, a co nás provází, toto světlo buď září anebo pohasíná.

Andělé nás nyní žádají a vedou k tomu, abychom toto své vnitřní světlo nechali rozzářit. K tomu potřebujeme najít sebe sama, být sám sebou a přijmout své vnitřní možnosti a sílu. Každý z nás sice procházíme náročnými cestami, ale i když nyní většina nevidí tu naději a světlo, dostaneme možnosti to vidět.

Možná už víme, co bychom měli dělat, ale někdo nebo něco nám v tom stále brání, možná je to soucit nebo obava, abychom někomu jinému neublížili. Ale co když jsme my někým, kdo někoho blokuje právě proto, že příliš vyjadřujeme obavu z toho, že nás ten druhý zklame nebo opustí?

Tento týden je o pochopení dovolit si být sám sebou a dovolit i lidem kolem nás být sami sebou, někdy je potřeba někoho nebo něco opustit a propustit, abychom všichni mohli jít dál.
Je tedy správný čas propustit ze svého života to a ty, díky čemu a komu už nemůžeme jít dál. Je potřeba propustit to, co nás drží na místě a neumožňuje nám jít dál. Tím uvolníme cestu jak sobě, tak i těm ostatním, energie se rozestoupí a každý si bude moci tvořit vlastní směr.

Světlo občas utlumí tma někoho jiného. Jsou to nízké energie a nepochopení, strachy, iluze, hněv a podobně. Když dáme světlo sobě, rozzáří se i u ostatních, když ho uvolníme druhému, rozzáříme ho v sobě. Je to vzájemná vazba a vibrace. Je čas toto světlo společně násobit a nechat ho, ať nám ukazuje směr a cestu. A to je úkolem tohoto týdne.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„VYZAŘUJ SVÉ SVĚTLO“
Posláním tvé duše je získávat aktivně pozornost druhých, ale z těch správných důvodů – abys inspiroval/a, pozvedl/a a nasměroval/a ostatní k jejich největšímu potenciálu, který se skrývá v jejich Vyšším já.

Ponaučení tvé duše: Otevři zcela své srdce a přijmi nezbytné riziko spojené s tím, že tvůj duch vyzařuje daleko široko. Věř nadání a talentu, které ti vesmír dal, a zavaž se k tomu, že je budeš naplno rozvíjet tak, aby sloužily tobě, tvému Stvořiteli i lidem okolo tebe.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.