Andělské poselství týdne: VLIV DĚTSTVÍ, OCENĚNÍ, ÚSPĚCH, ROZJÍMÁNÍ A FINANČNÍ JISTOTA.

Andělé nám vzkazují, že vliv našeho dětství a vzorce našich rodin, ze kterých vycházíme, se dnes projevují v dění našeho života.
Tento týden je vhodný k uzdravení vnitřního dítěte a oproštění se od všeho, co nás z podvědomí vlivem dětství vedlo. Když se oprostíme od rodových vzorců nedostatku, zásad a pravidel, která nám tvoří hranice, díky kterým se nemůžeme osvobodit, najdeme svou vnitřní sílu, rovnováhu a finanční stabilitu.

Vše, co bylo ovlivněno našimi rodiči, učiteli, přáteli a společností, se nás v podstatě netýká, pokud to nepřijmeme za své. Pokud názory těchto vlivů vtiskneme do svého podvědomí, činíme dohody se svou duší, ale nadiktované někým jiným.

Každý z nás jsme jedineční a každá dospělá bytost je odpovědná sama za sebe. Výmluvy a odkazy na to, že v dětství nás učili to a to, jen vytváří realitu těchto názorů, ale ne naši vlastní. V tomto týdnu máme rozjímáním dojít k uvědomění, že „můj život je pouze pod mým vlivem a rozhodnutími“.

Tento týden je také zaměřen na uznání a profesionální oblasti. Každý z nás máme v sobě možnosti a schopnosti, ale mnohdy je nevidíme, nebo se cítíme nedostateční. Pracuje v nás role tzv. „přísného rodiče“, která nás stále pohání k tomu, abychom byli nejlepší, přesto necítíme dostatečnou sebe-hodnotu. Začít si vážit sebe sama lze tak, že se rozhodneme být k sobě laskaví a podvědomě přestaneme hledat a očekávat uznání, především od otce. Jsme dostateční takoví, jací jsme. Nikomu se nemusíme zavděčit, a jakmile toto pochopíme, náš profesní směr se očistí a začne prosperovat a růst. To nám pak přinese to správné uznání a kladné ohodnocení.

Tento týden je také vhodný pro početí miminka, založení rodiny, nebo pro řešení skutečností kolem dětí.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„VYPOŘÁDEJ SE SE SVÝMI ZÁVISLOSTMI“
Posláním tvé duše je ovládnout vše nízké a žít volně bez nutkavého chtění. Hledej vedení a pomoc u svého Vyššího já.

Ponaučení tvé duše: Nezapírej, nýbrž pojmenuj své závislosti. Okrádají tě o tvou kreativitu a klid a musíš je nyní porazit. Tvoje duše od tebe žádá, abys strpěl/a bolest, která tento proces osvobozování provází. Když se těchto sil zbavíš, můžeš začít čerpat nekonečnou tvůrčí sílu z tvého božského já. Modli se k Vesmíru, aby ti pomohl, a pak jeho pomoc přijmi. Buď budeš žít v radosti ze své neomezené kreativní síly, anebo zůstaneš v zajetí závislostí. Nemůžeš však existovat v obou.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.