Andělské poselství týdne: AKTIVITA/TRPĚLIVOST, ÚRODA/ODMĚNA, ČIN/KARMA, UZAVŘENÝ KRUH.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden požehnán velmi aktivními energiemi, můžeme mít pocit, že nás něco pohání kupředu. Přesto nám také radí, abychom věci neuspěchali, jelikož vše má své správné načasování a mohli bychom se unáhlit, nebo předbíhat událostem. Proto je dobré si vše rozplánovat, načasovat a svou aktivitu využít jiným způsobem, ovšem pokud nám to tak půjde.

Stejně tak můžeme potkat někoho velmi energického, ale zároveň i pomocníka, který nám s danými skutečnostmi pomůže, nebo díky němu budeme moci něco udělat, vyřešit, začít. Tímto pomocníkem může být konkrétní člověk, nebo určitá situace.

Dále nás tímto také andělé nabádají k tomu, abychom více důvěřovali vesmíru a nechali určité kroky dozrát. Když zasejeme semínka, úroda pak potřebuje nějaký čas na to, aby mohla postupně klíčit, růst a teprve potom plodit. Zkuste to vzít tak, že jste zaseli do své zahrádky něco krásného a nyní je o to potřeba pečovat, je potřeba tomu dát čas, slunce, lásku, radost a víru. Přesně tak je to i s našimi plány nebo dokonce vztahy či situacemi.

Pokud pochopíme správně toto poselství, úroda naší zahrádky může přijít v období podzimu nebo října tohoto roku. Tím se také uzavře jedna etapa, nebo kruh nějaké zásadní záležitosti a počne se nová. Znamená to také možnost vyjít z bludného kruhu ven. Zatím čas mezi tím máme využít k odpočinku, studiím, rozvoji, radostem, užívání si toho, co máme k dispozici. Jsme v jakési „čekárně“, kde čekáme na úrodu, o kterou se ale také svou láskou, vírou a radostí patřičně staráme.

Doslova nyní platí rčení: „Jak zaseješ, tak sklidíš.“ A to v kladném či záporném smyslu. Platí to pro všechny oblasti života dle toho, kdo kde co zrovna prožíváme a žijeme.
Za každý kousek projevené víry, radosti a lásky budeme vždy zpětně drobnými krůčky odměnění i cestou.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„ŽÁDEJ UPŘÍMNĚ“
Posláním tvé duše je být vnímavý/á vůči tomu, co vesmír nabízí. Jsi připraven/a naslouchat vyššímu vedení, i když bude znamenat změnu plánů? Anebo jen chceš, s tebou vesmír souhlasil a přinutil svět, aby se řídil po tvém?, pokud platí to druhé, pak zbytečně ztrácíš čas.

Ponaučení tvé duše: Zbav se všech svých předpojatých přesvědčení a postojů týkajících se toho, jak musí věci fungovat, a dovol vesmíru, aby ti ukázal novou cestu. Věř tomu, že má lepší plán. Tvůj úkol na rovině duše sejít z dřívější cesty duševně, emocionálně, a dokonce i fyzicky tak, aby tvůj život mohla řídit vyšší moudrost. Očisti zcela svoji mysl a čekej na vedení. Přijde, překvapí a odmění tě proniknutím do podstaty věcí.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.