Andělské poselství týdne: ŠKOLA ŽIVOTA, LÁSKA, CESTA, SETKÁNÍ.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden plný různých náročných úkolů a situací, které ovšem do našeho života patří. Objeví se mnoho úkolů, které nakonec zvládneme. Přestože nám to bude připadat náročné, máme vyjádřit vděčnost za jejich požehnání, neboť i tyto zdánlivě náročné úkoly jsou pro nás dalšími zkouškami i učením, které nás posunou dál.

Období je vhodné pro různé výlety cesty a to i někam dále – cesta letadlem, lodí, za moře, kamkoli. 

Je to období vzdělání, studií, zkoušek, ať zkoušky máme před sebou, nebo se chceme přihlásit na nějakou školu, seminář nebo kurz. Týden má velmi vhodné konstelace pro osobní rozvoj a učení.

No a jako malý dárek můžeme očekávat také láskyplná gesta - novou lásku, zamilování, nabídku k sňatku nebo se potkáme s nějakou osobou z minulosti a toto setkání pro nás bude něčím důležité. Může jít o setkání s někým z minulosti současného života, nebo dokonce z minulosti minulých životů.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„DÍVEJ SE VPŘED“
Jsi přespříliš kritický k chybám, kterých ses dopustil/a v minulosti? Myslíš si, že ať se snažíš jakkoli, stejně nejsi nikdy dost dobrý/á?
Posláním tvé duše je odstranit tento škodlivý hlas tvého ega a vidět v něm tvé falešné já, kterým také je.

Ponaučení duše: I když je to těžké, užívej si školy a zkušeností tvého života a těš se na další lekce. Začni tím, že si uvědomíš, že i když je tvůj život chaotický, nakonec se stejně vše naučíš a zmatek pomine. Ano, někdy to může být velmi matoucí, ale nenech se svést ze své cesty.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.