Andělské poselství týdne: NOVÝ ZAČÁTEK, PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI, NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE, HOJNOST.

Andělé nám vzkazují, že je tento týden obklopen především energiemi kolem profesních oblastí. Můžeme očekávat uznání nebo povýšení v práci, nebo se naopak můžeme rozhodnout stávající práci opustit a jít dál, začít jinde.

Jedná se jak o zaměstnání, tak podnikání, jednoduše profesní směr, což zahrnuje:


- ukončení zaměstnání, počátek podnikání a naopak
- ukončení zaměstnání, počátek nového zaměstnání
- změna podnikání
- změna jakékoli pracovní či partnerské obchodní smlouvy nebo dohody
- změna podmínek v nějaké firmě
- uznání, povýšení, změna pozice nebo fyzického pracoviště, či sídla podnikání
- posun ohledně růstu a sebe-vzdělání
- přihláška na školu, nebo úspěšné zakončení studia, přihlášení se na seminář, kurz nebo nějakou školičku v rámci osobního, duchovního nebo profesního vývoje
- setkání s lidmi, kteří nám nabídnou nové možnosti a příležitosti
A vše s tímto spojené.

Každopádně je to výživný a plodný týden pro růst, prosperitu, úspěch ohledně profesních směrů jakýmkoli způsobem. Může to také značit úřední rozhodnutí ohledně financí, nebo materiálních záležitostí, spravedlivě a ve prospěch stran tak, jak to má být.

Protože andělé vždy přicházejí s nějakým poselstvím uvědomění, máme se naučit zbavit se starých přesvědčení nebo omezení, která nám brání v tom, abychom v profesní oblasti byli úspěšní, mohli růst a rozvíjet se. Vzkazují nám tedy, abychom ze svého života odstranili a propustili lidi, kteří neuznávají nás nebo naši práci, a situace, díky kterým se nemůžeme posunout z místa. Máme opustit nezdravé situace a vztahy, ve kterých jsme uvěznění, závislí, nebo nám brání rozkvést a vyvíjet se, plnit svá životní poslání, nebo nám našeptávají, že na to vlastně nemáme, nebo to není normální, nebo nevěří v náš úspěch. A to se týká rodiny, přátel, sousedů, kolegů, šéfů, partnerů, prostě každého, kdo nevěří v naše možnosti a schopnosti a ujišťují nás, že na to vlastně nemáme. Nebo jednoduše nevěří v nás a náš potenciál.

Vše se bude postupně odhalovat a je na každém z nás, jak se rozhodneme, jak si vše nastavíme, čemu dáme víru a sílu namísto strachů a nedůvěry.

Toto platí i naopak – tvořivost, kreativitu a úspěch násobíme tím, že druhé v jejich přání a nápadu podpoříme, ne tím, že jim vysvětlíme, že to je nesmysl. I kdyby byl, každý si to má prožít sám, aby se díky tomu vyvíjel a učil. Dovolme druhým, aby se projevili, stejně jako se chceme projevit sami, aniž by nás od toho někdo zrazoval dopředu. Názor může být nesouhlasný, ale ne manipulativní.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„VYPOŘÁDEJ SE SE SVÝMI ZÁVISLOSTMI“
Posláním tvé duše je ovládnout vše nízké a žít volně bez nutkavého chtění. Hledej vedení a pomoc u svého Vyššího já.

Ponaučení tvé duše: Nezapírej, nýbrž pojmenuj své závislosti. Okrádají tě o tvou kreativitu a klid a musíš je nyní porazit. Tvoje duše od tebe žádá, abys strpěl/a bolest, která tento proces osvobozování provází. Když se těchto sil zbavíš, můžeš začít čerpat nekonečnou tvůrčí sílu z tvého božského já. Modli se k Vesmíru, aby ti pomohl, a pak jeho pomoc přijmi. Buď budeš žít v radosti ze své neomezené kreativní síly, anebo zůstaneš v zajetí závislostí. Nemůžeš však existovat v obou.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.