Andělské poselství týdne: RODINA, LÁSKA, PODPORA, SMLOUVY.

Andělé nám vzkazují, že energie tohoto týdne jsou propleteny láskyplnými energiemi.
Je příznivý čas na nová přátelství, nezadaní mohou potkat svou spřízněnou duši, budeme vedeni k tomu, abychom věnovali čas rodině. Čas je vhodný také pro uzdravení stávajících vztahů. Co má zůstat, zůstane. Co nemá zůstat, musí odejít.

S tím také souvisí náš vnitřní osobní vývoj, do jaké míry jsme na tyto nové láskyplné cesty připraveni. To, že si to přejeme, ještě neznamená, že jsme připravení.

Připravení jsme tehdy, když:
- Máme očištěné a uzdravené srdce od bolesti minulých zkušeností a vztahů.
- Máme pro lásku a partnera ve svém životě místo, čas a prostor.
- Dovolíme sobě i partnerovi být sama sebou.
- Umožníme udržet ty správné role – žena je princeznou a muž rytířem.
- Milujeme sebe sama tak, jak si přejeme být milováni - sebeláska.
- Věříme, že ta pravá láska pro nás existuje.
- Partnera nepotřebujeme, jelikož dokážeme být šťastní sami za sebe, ale partner se stává radostí navíc.
- Umožníme partnerovi podělit se o starosti i radosti, nebudeme se snažit mít vše pod kontrolou a vše si zvládnout sami. Když máme partnera, jsme na vše dva.

Dále se máme v tomto týdnu věnovat blízkým lidem a přátelům. Můžeme také obnovit stávající vztahy nebo navštívit dlouho nenavštívené známé.

Dle toho, jak se bude u každého z nás tento týden vyvíjet, budeme vedeni k případnému oživení, probuzení a uzdravení našich vztahů.
Je také možné uzavřít různé dohody a smlouvy, které nás mohou naplňovat. Máme se naučit říci si o pomoc, nebo pomáhat druhým.
Je to prostě týden lásky, přátelství, ohleduplnosti, péče, což můžeme rozprostřít do celého našeho života a dalších dní. Proč také jen týden, že?

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„MĚJ VÍRU“
Posláním tvé duše je přijmout fakt, že všechny věci se dějí z nějakého spirituálního důvodu, kterému nemusíš vždy zcela rozumět. Nezáleží na tom, jak se věci jeví na povrchu, či jak nespravedlivý a nefér se život může zdát. Věř tomu, že boží spravedlnost je tu neustále.

Ponaučení tvé duše: Zanech sebelítosti a zášti a přijmi fakt, že tvoje životní pouť je taková, jaká je z jistého důvodu. Dnešní problémy ti mohou pomoci k tomu, abys byl/a zítra duchovně silnější. Například, kde máš pracovat pilněji? Kde máš mít víru a nechat věci být? Jaké kvality v tobě rozvíjejí potíže, které teď řešíš? Přizpůsob se a přijmi tuto chvíli s elegancí a důstojně. Požádej své vyšší já, aby ti dalo zdroje, které ti pomohou dostat z věcí to nejlepší.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.