Andělské poselství týdne: DOKONČENÍ A ZAČÁTEK.

Andělé nám vzkazují, že se nemáme obávat toho, že se nám nějaké věci, ve kterých jsme mysleli, že jsme se posunuli, vrátily. Není to proto, že jsme se neposunuli, ale proto, že někdy je potřeba pochopit to, co už je za námi díky tomu novému, co k nám přichází.

Jsou cesty, kdy uděláme kroky vpřed, posuneme se a nějaké věci ukončíme. Žijeme potom ve víře, že je to za námi. Je však překvapením, když se dáme novou cestou a to staré nás přesto opět dožene. Není to proto, že jsme něco nezvládli, ale proto, že některé cesty můžeme ukončit teprve tehdy, když začneme znovu. Je to proto, že je potřeba některé energie dočistit a určité skutečnosti spíše pochopit. Cesta je sice na konci, ale dokončení často přijde až tehdy, kdy jsme schopni začít znovu a to proto, abychom si uvědomili, co si nešlo uvědomit bez této nové skutečnosti.

Má to ještě druhý důvod. Naše duše náš testuje, zda jsme to v sobě skutečně uzavřeli a vyčistili, nebo ne. Tím, že nás vtlačí do stejné zkušenosti, poznáme, zda jsme to zvládli nebo ne. Máme totiž na výběr – buď spadnout zpět, nebo si říci - NE, už jsem se rozhodl/a a zůstat v tom odhodlaní. Učíme se tím kromě jiného také trpělivosti a víře.

Někdy, abychom mohli uzavřít a ukončit nějakou etapu, se do ní musíme znovu vrátit. Jedna věc je si to ujasnit v hlavě, ale ta druhá, nechat to také zapadnout v srdci, ne to v sobě jen založit a uspat. Je potřeba to vyčistit, ne to někde v hloubi zavřít.

Příklad:
Když si říkáme, že jsme venku z lásky k milované osobě po rozchodu, třeba ji půl roku nevidíme, myslíme si, že už je to za námi. Důkazem je náhlé setkání, pokud nás jakkoli rozhodí, není to za námi. Až teprve tehdy, kdy to s námi nic nedělá, je to za námi a můžeme jít dál. Často to otevře nový vztah, zjistíme, že vlastně stále máme v srdci bývalého partnera, opět to není vyčištěno. Nebo prostě jen není na určité věci ještě správný čas.

Tento týden je o tom všem. Přesto už v tomto dokončení můžeme začínat nové směry, nebo je můžeme pozastavit, vystoupit z nich a nejprve si dočistit minulost. Nebo to vyplyne samo. Nebo zvládneme za běhu v novém dokončit to staré. Záleží individuálně na charakteru a dění všech daných souvislostí a okolností. Každý to máme jinak a jinde.

 

Kéž Vás andělé provázejí.

 

Poslání a ponaučení duše pro tento týden:

„UDĚLEJ KROK VZAD“
Posláním tvé duše je učinit své rozhodnutí s jediným záměrem – sloužit svému Vyššímu já. Neohlížej se na vlastní bezpečnost a povinnosti vůči jiným. Budeš-li sloužit svému duchu, oslovíš je mnohem efektivněji, než by dokázalo tvoje ego, a také se budeš cítit ve své kůži a bezpečně.

Ponaučení tvé duše: Posaď se tiše v rozjímání u nohou svého vnitřního učitele a modli se. Zbav se svých očekávání ve spojení se světem a naslouchej své duši. Modli se za klid v mysli, aby se ti tak dostalo rady a vedení od tvého Vyššího já… a modli se také za to, abys měl/a sílu je následovat.

Karty „Ponaučení a poslání duše“ – Sonia Choquette

 

S láskou Hanka

BALÍČEK 2 v 1 - výklad karet s očištěním duše pro Vás a partnera ZDE.

Přejete-li si ZDARMA posílat pravidelná poselství na každý týden, měsíc a rok na Váš e-mail, napište mi, prosím, na email: vykladanděTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.