Medical Partners, Novodvorská 41, Praha 4 - od 11 do 17 hodin

Srdečně Vás zveme na školičku, které jsme pro Vás připravili společně se společností MEDICAL PARTNERS.

Na školičce se naučíte, jak pracovat s andělskými kartami, jak je kombinovat, jak pracovat se svými klienty a spoustu dalších užitečných věcí.

Na konci školičky obdržíte certifikát.

Číst dál...

Medical Partners, Novodvorská 41, Praha 4 - od 16 do 20 hodin

Srdečně Vás zveme na seminář s meditací, které jsme pro Vás připravili společně se společností MEDICAL PARTNERS.

Tento seminář s meditací je zaměřen na probuzení ženské síly a krásy ženy, která Vám má pomoci nalézt sebelásku, vztah k sobě sama a svou vnitřní sílu a krásu. 

Číst dál...

Kadeřnictví Haircraft, Evropská 655/116, Praha 6 - od 13 do 17 hodin

Srdečně Vás zveme na seminář s meditací, který jsme pro Vás připravili společně s kadeřnictvím HAIRCRAFT Petry Kapalové.

Tentokrát jsme pro Vás připravili seminář s meditací na téma "komunikace", protože se stále více setkáváme s nepochopením, a to může být právě způsobeno nedostatečnou komunikací mezi námi.

Číst dál...

Medical Partners, Novodvorská 41, Praha 4 - od 16 do 20 hodin

Srdečně Vás zveme na seminář, který jsme pro Vás připravili společně se společností MEDICAL PARTNERS.

Seminář je zaměřený na správný etický a morální přístup lidí, pracujících na svém životním poslání esoterickou a duchovní cestou, kteří skrze tyto své služby pomáhají druhým. Dalším bodem je postup pro osobní rozvoj v tomto poslání tak, aby mohli esoterici své poslání rozvíjet a efektivněji tím prospívat sobě i ostatním.

Číst dál...

Regenerační centrum SIDFIT, Kyselská 422, Bílina u Teplic - od 13 do 18 hodin

Srdečně Vás zveme na seminář s meditací, který jsme pro Vás připravili společně s regenreačním centrem SIDFIT manželů Milušky a Jindřicha Siedekových.

Tentokrát jsme pro Vás připravili seminář na téma "komunikace", protože se stále více setkáváme s nepochopením, a to může být právě způsobeno nedostatečnou komunikací mezi námi.

Číst dál...