Sanaya Roman

Mezi další své učitele počítám i autorku SANAYU ROMAN a jejího kolegu Duana Packera. První kniha, která se mi dostala do ruky, byla "Žít s radostí". Přečetla jsem ji jedním, dobře, dvěma dechy během dvou dnů.
Je neuvěřitelné, jak dokáže správně napsaná kniha člověka rozzářit. Emoce, které jsem měla byly skutečně plné radosti a síly, ale především byly opravdové. Velmi mě zaujaly a patří mezi ty první, se kterými jsem začínala, když jsem s učením o lidské duši a jejím potenciálu začínala.
Oba tito autoři mají své duchovní rádce - Sanaya Orina a Duane DaBena.
Patří mezi mé oblíbence, díky kterým jsem měla šanci nahlédnout na zákonitosti duše a vesmíru ve vzájemném propojení.
Vřele doporučuji, stejně jako ostatní mé učitele, proto jsem je také na své stránky zařadila.

 

Sanaya Roman je autorka, která po více než 20 let přijímá prostřednictvím chanellingu vedení od Orina, moudrého a jemného duchovního učitele, který jí předal množství knih, audio kurzů a meditací. Chanelling představuje schopnost nechat svou identitu rozšířit se mimo své já a pojmout rozšířenou perspektivu. Mnozí lidé zažívají tento stav, když dělají práci, kterou milují a cítí se jasnější, moudřejší a více inspirovaní, než ve svém normálním stavu uvědomování. Někteří nazývají tento rozšířený stav zmíněným chanellingem, jiní inspirací, kreativním myšlením, intuitivním vhledem nebo rozšířeným vědomím.

Převážná část vedení, které Orin poskytl lidem, je zprostředkována v jeho šesti knihách, které byly vydány nakladatelstvím HJ Kramer, Inc. v USA (v českém překladu vydalo nakladatelství Šťastní lidé). Všechna práce Orina souží lidem, aby rozvinuli svůj potenciál, nalezli svou vlastní moudrost a duchovně rostli.

Sanaya Roman se vždy zajímala o metafyziku a tento obor také vystudovala na Universitě v Kalifornii v Berkley v USA. Mezi její oblíbené knihy patří knihy od Jane Roberts a Alice Bailey. Sanaya Roman spolupracuje s Duanem Packerem, který se autorsky podílel zejména na knihách "Tvoření peněz" a "Chanelling - Jak se spojit se svým duchovním průvodcem".

 

Knihy, které byly vydány:

Žít s radostí
Osobní síla skrze uvědomění
Duchovní růst
Chanelling - jak se spojit se svým duchovním průvodcem (ve spolupráci s Duanem Packrem)
Tvoření peněz (ve spolupráci s Duanem Packrem)
Láska duše

 

DUANE PACKER

Duane Packer má schopnost jasnovidného vidění, schopnost vidět energetická pole v těle a kolem těla, a široké schopnosti pomoci lidem dosáhnout rozšířených stavů vědomí a vnímat jemné energie. Má vědecké vzdělání (titul Ph.D. v geofyzice) a mnohaleté zkušenosti při vedení kurzů a terapie práce s tělem. Duane spolupracuje se svým průvodcem DaBenem, nefyzickou bytostí, v oblasti vědy a léčení.

LB955 Duane10 teeth

 

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

zmen zivot

Reference

Zkušenosti mých klientů, se kterými pracuji nebo jsem pracovala.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.