Jitka (Kladno)

Haninka a její práce? 

Haninka a její práce? Práce? Spíš poslání. Haninka nepracuje, její zaměření nelze nazvat prací, ale posláním. To by asi její „práci“ nebo to „zaměření“ (nehezké pojmenování) víc objasnilo.

Haninku jsem poznala už před lety, myslím, že to bylo na meditaci u Jolany a od té doby se považuji za stálici na setkáních s ní. Haninka léčí duši, osvobozuje od problémů, prostě Haninka je takový pozemský anděl.

Její meditace se promítají v pohodě a klidu, sama používá a tím se otvírá nám ostatním, svých dřívějších problémů, starostí i zkušeností a přesto aspoň mě dokáže uvést do stavu, kdy vidím sebe i své anděly, přenáším se do „své“ zahrady klidu a pohody.... Těším se na její sezení, obzvlášť, kdy se necítím ve své „kůži“, kdy je mi těžko a jak já si tento stav nazývám „zalézt pod peřinu a prospat problémy a vyspat se do lepších časů“ a ještě v té době, aby někdo ty starosti za mě vyřešil.

Tak jsem poznala Haninku, ale dokáže toho daleko víc, vyhání duchy z domu i z duší. Ale na druhou stranu, kdo téhle součásti života, jako je uzdravování duše a bez psychologů, kteří v současné době jsou na denním pořádku moderního života a k tomu psychiatrů a jejich podpůrných lečebných metod ruku v ruce s chemickými přípravky (zas je to jen subjektivní pocit mé osoby)nevěří, tak ten nemá šanci pochopit její práci. I když, i já jsem došla na první meditaci s tím, že mi nelze pomoci, že já jsem tak syrová, tak pozemská bytost, která nevěří na něco jako je duchovno a ejhle, ono se zdařilo. Odcházela jsem unavená, ale tak lehká, taková nad zemí, že mě všechno tohle přesvědčilo si přiznat, že prostě nemusím vždycky stát nohama na zemi, že existuje něco mezi nebem a zemí nebo spíš něco skoro v nebi a že existují lidé jako je Haninka, kteří mě tam dovedou a přesvědčí mě se nad sebou zamyslet a ukázat pravou cestu k mému uzdravení. K mému myšlení a nové lepší cestě. JK

Poslat referenci

Pole označená (*) jsou povinná.

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.