POMÁHAJÍ TI ANDĚLÉ LÁSKY

Tato karta potvrzuje, že Tvoje modlitby, týkající se lásky byly vyslyšeny. Existuje skupina éterických bytostí, kteří se jmenují Andělé lásky. Tyto bytosti se přímo zabývají záležitostmi souvisejícími se srdcem. Tito andělé Ti dávají rady prostřednictvím intuice, aby ses mohl/a připravit na velkou lásku.
K tomu, aby se vytvořil milostný vztah mezi Tebou a osobou Ti blízkou, musíš mít sám/sama takové vlastnosti, jaké chceš aby měl Tvůj partner. Andělé lásky Tě proto mohou vyzvat, abys provedl/a změny ve svém způsobu života: pracoval/a na sobě, našel/la si zajímavý koníček nebo poznal/a nové přátele. Čím více budeš naslouchat své intuici, tím rychleji budou vyslyšeny modlitby týkající se milostného vztahu.

 

Možné konkrétní významy:
* osoba, na kterou se ptáš, je Tvoje spřízněná duše
* ve Tvém současném vztahu dojde k velmi milé změně
* učíš se milovat sebe sama
* pokud budeš následovat svůj vnitřní hlas, brzy se setkáš s někým výjimečným
* co se týče sportování, stravy i další práce na zlepšení sebe sama, naslouchej své intuici

 

Modlitba: "Strážní andělé mé velké lásky, děkuji Vám, že připravujete mě i ji/jeho na milostný vztah, že nás motivujete k tomu, abychom provedli změny v životě, a že zařídíte, abychom se mohli setkat. Děkuji Vám, že nám pomáháte poznat jeden druhého a dodáváte nám odvahu se seznámit, abychom pak mohli spolu začít důvěrný vztah."