Afirmace je pozitivní programové přísloví, které přeprogramovává nesprávné negativní programy a ruší jejich účinek, působící v našem životě. Nesprávným programem se rozumí program, který nám přitahuje do života nesprávné věci - nemoci, chudobu, osamělost atd. Jsou to jakési vzorce nebo programy, které nám byly vkládány rodinou, společností a okolím v průběhu života, nebo to také mohou být nesprávná přesvědčení, která nám taktéž byly vkládány během života. Některé programy si také způsobujeme sami nebo je takzvaně přetiskneme do vlastního podvědomí od někoho jiného.

Nesprávné programy mohou být taktéž věty, které nám znemožňují žít spokojený, láskyplný a naplněný život na všech úrovních - jsou to podvědomě uložené bloky. Tyto programy nebo vzorce pracují podvědomě, a přitahují nám do života přesně ty energie, které v sobě ukrývají. Silné programové věty mají sílu kletby a fungují jako kletby, je tedy s nimi potřeba tak zacházet.

Lze je poměrně dobře zpracovat na vědomé úrovni, na které si pracujeme vědomě sami společně s duchovní pomocí, která pomůže tyto programy očistit a rozpustit energeticky na té duchovní úrovni, kam běžně nejsme schopni dosáhnout. K tomu mohu doporučit tyto dvě cesty:

Očištění duše.

Očištění a odblokování duše.

  

Použití afirmace:

* afirmaci vyslovujeme nahlas 3x ráno nebo večer, samozřejmě lze využít obě doby najednou
* afirmaci opakujeme minimálně 21 dní pro "výměnu programu" v podvědomí
* afirmace máme na viditelném místě, můžeme si je i číst z nějakého papíru (taháku) a může jich být více najednou

 

Příklady nesprávných programů:
"Nikdy nebudu bohatý." "Nechci být nemocný." "Naše rodina nikdy neměla dostatek peněz.", "Peníze budou, my nebudeme." "Ty nikdy nic nedokážeš." "Jsem k ničemu." "Nikdy nepotkám tu pravou lásku."
A takových nesprávných programů najdete mnoho.

 

Přeji Vám hojnost všeho, co Vám rozzáří duši a zahřeje srdce.

S úctou a láskou Hanka