Fantazie je další úžasné týdenní téma blogu pro básníky, poety, snílky, děti, tvůrce a mnoho dalších takto zaměřených bytostí. Fantazie je jakousi inspirací a obvykle doprovází sny nás všech.
Fantazie určitě postihla každého z nás, je jedno v jakém období našich životů.
Jak se říká "fantazii se meze nekladou".


Mnoho lidí ovšem snít zapomíná a právě si brání nejvíce tím, že si kladou hranice a ohlížejí se na dané okolnosti, které je brzdí v tom, aby se jejich sny a přání staly skutečností.
Nebo jim to "v dobrém" přátelé a rodina rozmlouvají. Jak já říkám: "Nejhorší je myslet to pro někoho v dobrém". Co je totiž dobré pro mě, nemusí být dobré pro Tebe a naopak. Každý jsme jiný.
Je ovšem jasné, že ne každá fantazie lze uskutečnit.. I když, kdo ví..
Každopádně by se dnes měli lidé více právě na fantazii, přání a sny více zaměřit, protože pak se některé takové sny mohou stát skutečností a pokud se pro ně rozhodneme, okolnosti nám budou pomáhat.
Jenže k tomu je taky potřeba víra v sebe a v to, že věci se dějí tak, jak mají, a že si je z velké části ovlivňujeme právě námi danými omezeními.
Fandím a děkuji všem, kteří se svých snů stále nevzdali a jsou schopni se rozhodnout jinak myslet a přitahovat si to, po čem touží.

 

 

Přeji Vám všem mnoho splněných krásných snů, přání, doprovázenými fantazií.

 

S láskou Hanka