Poslání archanděla Jeremiela, jak a kde s ním pracovat

Bilancování, překonání překážek, vše je v pořádku.

Jedním z Jeremielových úkolů je pomáhat duším, které teprve nedávno přešly na "druhý břeh", zrekapitulovat jejich životy. Pomáhá bilancovat i těm, kteří jsou ještě naživu. Co nejdříve si vyšetřete chvilku o samotě a požádejte Jeremiela, aby vám pomohl zhodnotit, co jste prožili, co jste se naučili, jakých zvyků jste připraveni se zbavit a za co jste ve svém životě vděční.


Jeremielovo jméno znamená "Milost Boží". Když jej zavoláte, přinese milost vám i všem zúčastněným. Jeremiel nás vede k láskyplnému chování. Také vám pomáhá osvojit si postoj milosti, který vám umožní chovat se k sobě důsledně s úctou a něžně o sebe pečovat.
Každý archanděl má charakteristickou barvu aury. Jeremielova aura je tmavě fialová, podobná barvě lilku. Že je Jeremiel s vámi poznáte například podle toho, že vidíte jiskry tmavě fialového světla. S energií každého archanděla se pojí určitý typ drahého kamene, v Jeremielově případě je to ametyst. Když budete nosit tento kámen, pocítíte Jeremielovu vlídnou a láskyplnou energii ještě intenzivněji.

 

 

Hovoří archanděl Jeremiel

Přehodnoťte svůj život a rozhodněte se změnit nebo vyléčit všechno, co není v rovnováze.
K tomu, abyste se podívali na svůj život, je zapotřebí odvaha. Když to však uděláte s něhou a se smyslem pro humor, může být výsledkem bilancování růst a poučení. Pomohu Vám udělat inventuru Vašeho dosavadního života. Podíváme se na to, co jste se naučili a jak z těchto lekcí můžete těžit v přítomnosti a budoucnosti. Také si všimneme zvyků, které neslouží Vašemu nejvyššímu prospěchu a učiníme určité kroky k jejich odstranění.
To nejhorší je už za Vámi. Zdoláváte všechny předchozí potíže.
Výzvy, s jimiž jste se potýkali, Vás posílily a naučily něčemu novému. Namísto toho, abyste zahořkli, jste soucitně otevřeli svá srdce lidem, kteří se ocitli v podobné situaci. Přestali jste s obviňováním a nestavíte se do role oběti. Proto teď překonáváte předchozí obtíže. Váš pozitivní postoj přitahuje láskyplná řešení a nové situace na vyšší úrovni duchovního porozumění. Zůstaňte pozitivní!
Všechno probíhá přesně podle plánu. Skrytým požehnáním brzy porozumíte.
To, co někdy vypadá jako problém, je někdy skrytou odpovědí na Vaše modlitby. Když žádáte o pomoc, mohou Nebesa odstranit staré pořádky a udělat tak místo novým. Během těchto změn praktikujte relaxační techniky, jako je jóga, hluboké dýchání, cvičení a meditace. Požádejte mě, abych učinil tento přechod snadným a harmonickým pro všechny zúčastněné. A vězte, že tato změna je změnou k lepšímu!