Příslušníci pozemských andělů všech skupin jsou vysoce intuitivní, ale často je pro ně těžké své intuici věřit. Částečně za to mohou léta strávená snahou přizpůsobit se životu na zemi. Zdejší zvyky jsou totiž natolik odlišné od jejich přirozených sklonů, že se hvězdní lidé a vtělení andělé nakonec naučí potlačovat své vnitřní pocity.

Pokud váháte, zda patříte do některé z uvedených skupin, můžete se obrátit na své vnitřní vedení. Než půjdete spát, řekněte svému Vyššímu já a své duchovní skupině následují afirmaci:
"Pošlete mi, prosím, sen s jasným poselstvím o mém původu, který si dokážu po probuzení snadno vybavit."
Také můžete napsat tuto větu na papír a ten si vložit pod polštář. Až bude vaše podvědomí emocionálně připraveno, bude se vám zdát intenzivní a jasný sen, který vám pomůže lépe porozumět sám sobě.

Země může světu nabídnout mnoho darů, včetně lásky, světla a poučení. Modlím se za to, abyste - pokud patříte do jedné z uvedených skupin - otevřeli svá srdce a dovolili si prožít svůj čas na této nádherné planetě co nejradostněji.
Čerpáno od Doreen Virtue. Více se o pozemských andělech dozvíte z její knihy "Pozemští andělé", ke které vytvořila i sadu vykládacích karet.

Pozemští andělé jsou mezi námi a jsou v pozemských tělech. Jejich život bývá běžný s pozemskými pravidly. Jsou to tedy lidé, které máme běžně mezi sebou, jen jsou více otevření, vnímaví, intuitivní. Bývají citliví a často o nich jejich známí či blízcí lidé říkají, je to takový anděl..

Občas slýchávám tuto větu od svých přátel, kteří mi říkávají, že mám andělské oči, tvář, nebo že jsem jejich anděl.
Takových duší je mezi námi mnoho. Přesto si málokdo uvědomuje, jaké poselství je mu dáno a mnohdy k němu přichází až v pozdějším věku. Jsou ale i takoví lidé, kteří plní své poslání od raného věku, aniž si to uvědomují.

Takovou andělskou duší může být kdokoli, kdo se věnuje nějaké službě pro druhé lidi, zvířata, rostliny či pro Zemi.
Pokud znáte nějakého výjimečného lékaře, který léta uzdravuje lidi a říká se o něm, že je kapacita ve svém oboru, pak je to pravděpodobně andělská duše. Stejně tak to může být i váš řidič autobusu, který mnoho let dopravuje své klienty z místa na místo bez nehody. I on plní své poslání. Pokud plníte své poslání, pak to může být jakákoli činnost prospěšná druhým, která vás uspokojuje a kterou pravděpodobně děláte s láskou. Zde je jasný příklad toho, že pozemský anděl se nutně nemusí zabývat pouze duchovní a ezoterickou tématikou.

Ideální je své poslání uplatnit jako svou práci, která vás tímto může naplňovat jak duchovně, tak i po materiální stránce.
Velmi často se mi stává, že pracuji s někým formou terapie, nebo že mu vykládám karty na téma financí a práce. Obvykle tento člověk mívá nedostatek financí a přitom má dary a poslání, které by mu tuto situaci mohly uzdravit a přinést i hojnost. Tento člověk bohužel ale neví, že si svým darem či talentem (v podstatě jde o poslání) peníze může vydělávat. Věřte mi, že téměř každý z nás má potenciál, který když necháme v sobě rozkvést, rozvineme ho a naučíme se k němu vše potřebné a pak jej uplatníme v praxi, může nás zbavit i materiální chudoby.

 

S láskou a úctou

Hanka Takácsová Kubátová