Zrušení manipulace láskyplným způsobem můžeme využít na kohokoliv, kdo námi manipuluje, nebo nám neumožňuje žít život podle svých přání. Může to být i blízká osoba, která to s námi myslí dobře, ale my potřebujeme žít po svém. Láskyplně tedy pracujeme na tom, abychom mohli být sami sebou a mohli nás i nadále provázet ti, které milujeme, přestože jsme každý jiný nebo máme jiný názor a pohled na život a danou situaci.

Jak tato metoda funguje?

Každý z nás vyzařujeme určité vibrace a každý z nás máme úroveň vědomí a podvědomí.
Při této meditaci posíláme energeticky určitou vibraci, která obsahuje energii a informace toho, co v meditaci probíhá. Tato vibrace automaticky přejde do podvědomí člověka, se kterým v meditaci pracujeme. Tato vibrace bude do jeho podvědomí načtena (pozor, načítá se i emoce, se kterou jste v meditaci pracovali, proto stále apeluji na to, abychom vždy v takových situacích vše posílali s láskou). Poté s daným člověkem jeho podvědomí pracuje a dotyčná osoba automaticky postupně přestává mít snahu nám řídit život. I kdyby to bylo v dobrém.

 

Meditace pro zrušení manipulace blízkých lidí:

1) Pohodlně se usadíme nebo si lehneme, pustíme si oblíbenou hudbu, zapálíme si svíčku, vonný olej nebo tyčinku, vytvoříme si prostředí, ve kterém se můžeme uvolnit a ponořit do svých představ.

2) Uvolníme se, zhluboka prodýcháváme - pravidelně se zhluboka nadechujeme a vydechujeme, představíme si například vlny moře a spojíme svůj dech s jejich rytmem. Pomalu a v klidu uvolňujeme všechny části svého těla, ponoříme se do sebe.

3) Představujeme si, že stojíme na začátku cesty. Představíme si tuto cestu takovou, jakou si ji přejeme mít. Může být poseta kamínky, lemovaná květinami, nebo stromy, prostě představujeme si ji tak, jak se nám líbí. Tato cesta je naše osobní životní cesta! Je to pouze naše cesta, kterou kráčíme celý svůj život.

4) Nyní pozveme na tuto cestu všechny své blízké, přátele, rodinu, každého, koho se to týká. Požádáme je, ať si každý stoupne, kam chce. Chvíli vyčkáme, až si všichni najdou své místo. Někdo se postaví vedle nás, někdo za nás a někdo před nás na naší cestu. Ty, co jsou vedle nás a za námi, nás doprovázejí a respektují nás. Ti, co se postavili na naši cestu jsou těmi, kteří se nám ji snaží vědomě či nevědomě manipulovat, ovlivňovat naše rozhodnutí. S těmito lidmi budeme nyní pracovat.

5) Ti, co stojí na naší osobní cestě zde nemají co dělat. Nemají právo nám ji směrovat (vyjma malých nezletilých dětí, ti vedení potřebují). Nyní jednoho po druhém v lásce požádáme, aby si stoupli za nás, kde je jejich místo. Doprovázet nás mohou dále, ale ne námi manipulovat.

Ideální je každému se podívat do očí a říci mu: "Miluji tě, přeji si, abys mě doprovázel/a mým životem, ale prosím, respektuj mé rozhodnutí a postav se za mě." Když je naše cesta volná, poděkujte všem zúčastněným a buď si ještě odpočíváme, nebo se pomalu z rozjímání a meditace probíráme. Klidně můžeme i usnout a odpočinout si.

Pokud už někoho z daných lidí ve svém životě nechceme, s láskou ho požádáme, ať si jde svou vlastní cestou štěstí a lásky a nechá nás žít si svůj život po svém a zcela opustí naši cestu i náš život.   

S úctou a láskou Hanka