TEST DUŠE - jak zjistit, co nám radí duše, když potřebujeme rozhodnout nějakou důležitou záležitost, která může ovlivnit průběh celého našeho života.

(čerpáno z knihy "PŘÁNÍ" od autorky ANGELY DONOVANOVÉ)

Napřed si ujasněte, po čem vlastně toužíte. Můžete začít s něčím jednoduchým, například pokud se chcete ujistit, jestli máte přijmout pozvání na rande, zúčastnit se večírku, koupit si vyhlédnuté auto v bazaru nebo jít na pracovní pohovor.

 

Nejlepší na přímé komunikaci s vlastní duší je to, že Vám pomůže odlišit, co "si jen myslíte", že chcete, od toho, co "chcete opravdu - co Vás skutečně pozvedne a bude naplňovat", a co je tedy pro Vás to pravé.


Proto při Testu duše vždycky na začátku každého prohlášení užívejte slova:

"Pro mé nejvyšší a největší dobro…." 

Tímhle si zajistíte, že pro sebe získáte jen to nejlepší. Také si ušetříte čas a energii, v některých případech možná i značnou část života, protože se nebudete zabývat něčím, co Vás nikam neposunuje. Pokud výše uvedená slova vynecháte, musíte se spokojit v podstatě jen s druhým nejlepším řešením.

Prohlášení, dotaz, přání či rozhodnutí, pro které budete chtít od své duše odpověď, uvádějte vždy "v přítomném čase"! Slova volte jednoduchá a vyslovujte se stručně a jasně. Prohlášení si můžete napsat, abyste si byli jistí, že to je skutečně tak, jak se chcete zeptat a že je to tak, jak chcete.

 

Jakmile budete mít prohlášení, či "dotaz" upřesněný, pak udělejte následující:

1) Postavte se zpříma do volného prostoru, nohy dejte k sobě.

2) Jste-li pravák, dejte pravou ruku na srdce a levou na ni (leváci dají nejdříve na srdce levou ruku a na ni pravou).

3) Nyní 3x zopakujte prohlášení (vždy začíná slovy: "Pro mé nejvyšší a největší dobro…")

 

Reakce - odpověď duše:

* nakloní-li se Vaše tělo dopředu, znamená to souhlas duše - ANO

* nakloní-li se Vaše tělo dozadu, duše nesouhlasí - NE

* nakloní-li se do stran, je potřeba otázku nebo prohlášení upravit, konkretizovat nebo lépe formulovat.

Třikrát opakujeme proto, že po prvním vyřčení není ještě duší plně registrováno, podruhé je vzato na vědomí, napotřetí získá váhu nutnou k tomu, aby propojení srdce a duše zafungovalo. (Když s tímto teprve začínáte, můžete to říci vícekrát, abyste se na místo na tělo, začali soustředit na prohlášení).

 

Příklady, jak prohlášení můžete volit:

a) "Pro své nejvyšší a největší dobro pracuji ve firmě X." (Pokud se tělo naklání například od stran, pak to znamená, že nechcete v té firmě pracovat do konce života a je potřeba prohlášení upravit). Budete-li chtít vědět, jak dlouho zde budete pracovat, můžete například prohlášení formulovat takto: "Pro mé nejvyšší a největší dobro mám práci (pracuji) ve firmě X šest měsíců." 

b) "Pro mé nejvyšší a největší dobro je pro mě v téhle chvíli (jeho/její jméno) ten pravý/á." 

c) "Pro pro mé nejvyšší a největší dobro chodím teď a následujících deset měsíců s (jeho/její jméno)".

d) "Pro mé nejvyšší a největší dobro někdy během 12 měsíců navštívím Francii".

e) "Pro mé nejvyšší a největší dobro navštěvuji Francii v březnu 2015".

Jakmile si tento Test duše osvojíte, můžete ho používat běžně třeba každý den. Mnohým lidem už tato metoda změnila život k lepšímu, protože naslouchali tomu, co jim radí jejich duše namísto toho, co říká rozum nebo ego.
Vaše duše skutečně ví, co je pro Vás nejlepší a má velkou moc a sílu Vám pomoci změnit celý život k lepšímu.
Získáte tím mnoho nové energie, protože díky tomu se naučíte nezabývat se tím, co pro Vás není skutečně dobré a co by Vás jen zdržovalo a jednou komplikovalo život, protože byste hned neviděli, kam by co mohlo spět.
Záleží jen na Vás, nakolik si dovolíte svůj život ulehčit a nechat se vést svým nitrem.

Přeji Vám mnoho krásných a správných rozhodnutí, které Vás povedou naplněným a spokojeným životem.

 

S úctou a láskou Hanka