K čemu ochranný štít slouží, jak ho vytvořit

Každý z nás se denně setkáváme s různými lidmi, ať už je známe nebo neznáme. Každý člověk vysílá určitou vibraci - energii, kterou automaticky zachycujeme a tak se velmi snadno stává, že se cítíme naštvaně, vyčerpaně a vlastně ani nevíme proč. Toto jsou emoce, které nám ve skutečnosti nepatří, ale nabalily se na nás právě proto, že jde o přenos energií. Potom tuto vibraci vyzařujeme a přitahujeme si komplikace a nepříjemnosti v životě, které nám v podstatě vůbec nepatří.


Citlivější lidé na sebe tyto vibrace stahují lehce.
Samozřejmě kromě tohoto nevědomého přenosu energií existuje přenos vědomý. To bývá v případech, kdy na nás někdo myslí, či na nás přímo něco vysílá. Pokud jsou to vibrace laskavé, je to v pořádku, ale mohou to být i vibrace negativní, ať už z jakéhokoli důvodu.
Zde se dozvíte, jak se proti tomuto přenosu bránit a jak si vytvořit ochranný štít.

 

Proti takovýmto přenosům je ovšem poměrně snadné se bránit.

 

Ukážu Vám jednoduchý příklad:
Půjdete za nějakým člověkem a v duchu na něj vyšlete: "Zakopni!"
Ten člověk sice zakopne, ale Vy také, protože co vydáváte, to se Vám vrací.
Pokud ale daný člověk bude mít vytvořený ochranný štít a Vy mu opět popřejete: "Zakopni!"
Dotyčnému se nestane nic, ale Vy se přerazíte.
Prostý zákon přitažlivosti.

 

Jak si ochranný štít vytvořit'?

1.) Sedněte si, nebo lehněte, uvolněte se. Můžete si zapálit bílou svíčku, pustit oblíbenou muziku, prostě si vytvořte prostředí Vám blízké.

2.) Představte si, že jste zahaleni v jakémsi vajíčku, skořápce, obalu, které nemají žádný otvor. Tento obal může mít barvu i tvar takové, jaké jsou Vám příjemné. Uvnitř je pouze Váš vlastní osobní prostor. (pokud potřebujete, aby si Vás některá konkrétní osoba přestala všímat, zvenčí dejte svému ochrannému obalu bílou barvu a tuto osobu si při tom představte, bílá barva Vás před touto osobou "zneviditelní").

3.) Požádejte vesmír, anděly, Boha, prostě to, v co věříte, o ochranu - ať se veškerá negativní energie k Vám vyslaná zvenčí odrazí od tohoto štítu a vrátí se, odkud přišla. Dovnitř smí prostoupit pouze láska. 

A hotovo:-)

 

Tento ochranný štít si můžete pravidelně obnovovat stejným způsobem. Není určená doba, prostě kdykoli budete mít potřebu, štít si obnovte. Tento štít můžete případně vytvořit i jinému člověku, například svému dítěti atd.

Také doporučuji (zvláště, pohybujete-li se denně mezi lidmi) každodenní večerní očistu:
Při sprchování si představujte, jak z Vás voda odplavuje veškeré negativní vlivy a energie. Až budete mít pocit, že jste s tím hotovi, požádejte vodu o nabytí novou energií.

 

Srdečně Vám přeji pozitivní rozzářené dny plné radosti a lásky :-)

 

S úctou a láskou Hanka