Metoda vypisování - co to znamená, k čemu a jak slouží

Téměř každého z nás trápí nespočet různých myšlenek a událostí. Něco je spojené s námi samotnými, něco s našimi lidmi kolem nás, něco kolem práce, financí, vztahů, bydlení a mnohdy už je to pelmel všeho dohromady. To způsobuje nespavost, podrážděnost, bolesti hlavy, různé další příčiny a také pocit, že bloudíme v kruhu, ze kterého nejde najít cestu ven. Bere nám to veškerou sílu, nevíme co udělat, abychom si to ulehčili.


Kdysi jsem se takto cítila a četla rady, co mám nebo mohu dělat a také jsem měla informaci o tom, že se z toho mám vypsat. Jenže se mi to zdálo zbytečné, nebo jsem na to byla příliš líná, každopádně jsem tuto radu podceňovala.

 

Ocitla jsem se v situaci, kdy jsem zjistila, že mě bývalý přítel podvádí a odjela jsem na týden ke své přítelkyni na chatu. V té době jsem měla svátek. Tehdy mi dala sešit s obálkou s květinami se slovy: "To máš na ten svůj bordel v hlavě."
Sešit jsem si uložila, ale věděla jsem, že pokud ho někdy použiji, pak opravdu na to, k čemu byl určený.
Jednoho dne jsem ochrnula a ulehla na několik týdnů - téměř na dva měsíce a nemohla jsem v podstatě téměř nic, ani jsem si nedokázala namazat chleba. Všechno nade mnou viselo jako balvan. Říkala jsem si, zdraví v háji, práce v háji, finance v háji, vztahy v háji...

 

Jediné, co jsem mohla, bylo psaní. Něco mi stále říkalo, vypiš se z toho všeho. Požádala jsem tedy své anděly o pomoc a vedení a začala se vypisovat.
Najednou jsem pochopila, proč tato metoda funguje a v čem je její síla:

* Pokud se z čehokoli vypisujete, danou situaci léčíte a čistíte. Můžou to být i situace mnoho let staré. Jenže často se s nimi vypořádáme tak, že je prostě uložíme a necháme být. A to je právě      ta chyba. Pokud toto uděláme, daná situace se uloží do podvědomí a můžete si být jisti, že takováto informace Vás podvědomě ovlivňuje velmi snadno, a potom se děje něco pro Vás nepříznivého a Vy nevíte, čím to může být.
   Je totiž velký rozdíl nějakou situaci uzavřít nebo vyčistit. A v tom tkví to tajemství: UZAVŘENO V NÁS nebo VYČIŠTĚNO, tedy VYLÉČENO???

* Při metodě vypisování funguje jedna důležitá zákonitost. Pokud se vypisujete, v první řadě vypisujete to, co si vědomě pamatujete. Poté, když je vše vědomé vypsáno, tedy vyhozeno na papír, přicházejí vzpomínky a informace zapomenuté a uložené kdesi hluboko v nás, v podvědomí. Toto je potřeba vyčistit, jelikož to je přesně to, co nás pak celý život ovlivňuje, přitahuje nezdařené situace, nesprávné lidi a brání vyjít z bludného kruhu a začít žít naplněným a harmonickým životem.

* Pokud se vypisujete, je zde ještě jeden důležitý faktor. Pokud vypisujete danou situaci, soustředíte se na ni a tím Vás nezatěžují při přemýšlení jiné myšlenky, týkající se ostatních oblastí.

* Vypisujete-li se na nějakou konkrétní osobu, léčení a řešení má vliv i na ni. Energie plynou do podvědomí dané osoby a začne v ní pracovat. Je to ideální, pokud s někým máte problém, který    s ním nelze řešit přímo. Metoda vypisování má vliv na všechny zúčastněné osoby, včetně Vás.

* Možná tomu neuvěříte, ale počítejte s tím, že si uvědomíte věci, které by Vás normálně k dané situaci ani nenapadly. Přichází zde často efekt "AHA", to by mě nenapadlo.

 

Jak při vypisování postupovat?

1.) Doporučuji si na to vymezit nějaký sešit, či blok, kam všechna slova půjdou. Stejně tak si udělejte na to čas.

2.) Nadepište si situaci, kterou chcete léčit a čistit (práce, finance, vztahy, prostě to, čeho se to týká), případně nadepište jméno osoby, které se to týká (jméno nebo maminka, sestra atd.)

3.) Vypište VŠECHNO, co Vás v souvislosti s danou věcí, či osobou napadá - příjemné, nepříjemné, hezké, ošklivé, napište i to, co byste dané osobě chtěli říci, prostě všechno, co Vás napadne, co Vámi prochází. Až se vypíšete, zároveň napište, co nebo jak byste si danou situaci nebo vztah přáli. Nyní - tedy to přání už píšeme pouze v přítomném čase, bez záporných a negativních slov. (Nepíšeme tedy nechci alkoholika, ale píšeme - přeji si partnera, který je abstinent).

4.) Po vypsání odpusťte - požádejte o odpuštění nebo přímo odpusťte sobě i zúčastněným stranám, odpuštění napište (například: "odpouštím sobě a odpouštím tobě" - pokud odpouštíte konkrétní věc, tak ji připište).

5.) Požádejte vesmír, anděly, Boha, prostě to, v co věříte o vyléčení, uzdravení dané situace nebo vztahu ("Žádám tě, archanděli Michaeli a všechny příslušné anděly o vyléčení tohoto vztahu, nebo této věci, či situace, dále také, jedná-li se o někoho, na koho se vypisujete - žádám vás o vyléčení mé bytosti na všech úrovních a žádám vás o vyléčení bytosti - jméno, koho se to týká - o jeho vyléčení na všech úrovních"). Pokud léčíte vztah s člověkem, se kterým jste se rozešli a nechcete se k němu již vrátit, léčíte tedy tento vztah, aby zůstal v míru.

6.) Poděkujte.

7.) Odevzdejte to tedy k léčení nebo řešení a vzdejte se toho, nechte to být, oprostěte se od toho, prostě myslete na jiné věci. Když se myšlenka na toto vrátí, pak ji pošlete pryč: "Nechci tě, odejdi, odevzdal/a jsem to k léčení!" A hned si vybavte něco hezkého, příjemného. Toto je potřeba trénovat, než tyto myšlenky úplně zmizí. Jakmile to odevzdáte, vesmír to převezme a začne pracovat, jakmile na to opět myslíte, trápíte se, bojíte se, pak si to od vesmíru převezmete k sobě a nic se neděje. prostě to odevzdejte a nechte být.

Vše písemně.

 

Nakonec můžete vypsané spálit nad bílou svíčkou (například čajovkou) a tím to poslat k vyléčení, nebo si to uschovejte, abyste se k tomu mohli v budoucnu ještě vrátit. Je to na Vás. Udělejte s tím to, co Vám řekne Vaše intuice.
Pokud Vás po nějaké chvíli či době ještě k danému tématu vypisování něco napadne, připište to.
Během této metody se řiďte tím, co cítíte a způsob si přizpůsobte podle svých pocitů, nebo postupujte mou metodou, je to jen na Vás.

 

Přeji Vám mnoho zdaru, síly, odvahy a pokory a vyléčení na všech úrovních.

 

S úctou a láskou Hanka