Luna, tedy měsíc, má velkou sílu. Je to ženská planeta, která se může využít k léčení ženy v sobě a nejen k tomu.

I mě vyléčila, byla součástí mého léčení se ženskými orgány. Samozřejmě léčba zahrnovala více aspektů, léčení trvalo dva roky. Měla jsem se sebou problém jako se ženou a logicky se mi tento blok projevil na ženských orgánech. Po operaci mi lékař sdělil, že už mám jeden vaječník nefunkční. Po dvou letech léčení (spojování se s Lunou, hipoterapie s kobylkou Keisy a dalšími faktory) jsem se úplně uzdravila a nyní mám funkční oba vaječníky.
Toto je jeden z příkladů, jakou moc Luna může mít.

 

V této rubrice Vás provedu dvěma nejdůležitějšími fázemi měsíce - Novoluním a Úplňkem.

Jistě víte, že v této chvíli má měsíc nejsilnější moc a energii. Mnoho lidí například při úplňku špatně spí, někteří drží půst a jistě bychom našli další a další využití.
Zde se můžete naučit, jak využít obě fáze Luny, její energie a síly ve svůj prospěch. Tedy, jak je využít ke splnění přání nebo naopak, jak se zbavit nežádoucího.

Svá přání i odevzdávání si formulujte podle svých slov a cítění. To, co jsem Vám napsala, je jen vzor pro představu, jak by to mohlo vypadat. Vždy vše pište v láskyplném naladění a bez negativních slov. Pamatujte na to, že jak svoje přání vyslovíte, tak k Vám přijde jeho zhmotnění. Čím konkrétnější a laskavější bude, tím přesněji a v dobrém přijde jeho naplnění.

 

Přeji Vám mnoho splněných přání a snů:-)

 

S láskou a úctou Hanka