Pro přání si můžete vytvořit hezkou andělskou krabičku, do které svá přání vkládáte. Andělé radí si vytvořit tzv. "boží schránku" jako "vesmírnou poštu". Můžete si také vytvořit "přací deníček".

Postupujte takto:

1) Formulaci přání napíšeme na papír nebo do svého přacího deníku. Přání může znít jako žádost, prosba, nebo afirmace. Tím své přání vyslovíme a odevzdáme vesmíru, andělům, Bohu, Vyššímu dobru - záleží, v co věříte. Přání formulujte jasně, stručně, jednoduše, ale měli byste znát všechny detaily. Přání formulujte v přítomném čase, ne v budoucím nebo minulém a pouze pozitivními slovy. Nepoužívejte zápory, negativní slova. Jakmile se Vám přání splní, poznáte, co jste jak mohli formulovat jinak a tím se budete zlepšovat.

2) Po vytvoření přání si je uchováme do doby, než se přání splní. Nikomu o něm nevyprávíme, abychom nesnižovali sílu jeho energie. Pokud o svém přání vyprávíme, riskujeme, že nám ho nebude někdo přát, nebo nám bude závidět, nebo se k němu prostě dostane nějaká negativní energie, která pak jeho sílu snižuje.

3) Svému přání věřte.

4) Můžete začít s malými přáními, abyste viděli, jak a zda Vám to funguje. Ideální je začít přánimi, které pro Vás nejsou příliš emotivní.

5) Své přání si vizualizujte, představujte si, že už je skutečné. dělejte, jakoby už existovalo. Jakmile ho máte v mysli a srdci, na úrovních energií už existuje. Jakmile přijdou jakékoliv negativní      myšlenky, pošlete je pryč. Tyto myšlenky snižují energii Vašich přání.

Přání si upravte a přizpůsobte podle sebe a dané situace tak, aby se Vám snadno vyslovovalo a abyste s ním byli v souladu na všech úrovních své bytosti.

 

Máte-li přání/sen/cíl příliš vysoké, je dobré si přání formulovat tak, aby bylo pro Vás vnitřně reálné a cítili jste, že je možné si ho skutečně splnit. Proto je vhodné si stanovit "mezicíle":

* Uveďte své přání menší tak, abyste "uvěřili" jeho reálnému naplnění.
* Jakmile jej dosáhnete, budete mít radost.
* Jakmile jej dosáhnete, začnete více věřit, že to funguje a je to možné.
* Jakmile jej dosáhnete, můžete nastavit "vyšší laťku" a takto postupně pokračovat.
* Je možné si je touto cestou postupně upravovat a měnit, jelikož Vaší vnitřní proměnou můžete chtít své cíle cestou proměny trochu změnit či upravit.

Neformulujte je v budoucím čase, nepoužívejte zápory a významově negativní slova (alkoholik/abstinent).

 

Velmi dobrý učitel pro práci s přáními je autor PIERRE FRANCKH a jeho knihy:
"Jak si správně přát"
"Prostě si to přejte a to s lehkostí"
"Přejte si to jednoduše, ale úspěšně"
"77 pravidel pro úspěšná přání"

 

Pokud pracujete s andělskými energiemi, dobrou učitelkou, jak využít svá přán í skrze andělskou - nebeskou pomoc, je DOREEN VIRTUE a její knihy.

 

Přeji Vám mnoho splněných přání, které Vás dovedou k radosti a naplnění. 

S úctou a láskou Hanka