andleske poselstvi

Andělské poselství

Pravidelná poselství andělů na každý týden, měsíc a rok.

zmen zivot

Změň svůj život

Postupy, metody a inspirace pro vnitřní rozvoj a pozitivní změnu.

kalendar

Kalendář akcí

Meditace, semináře, školičky a další akce pro tvůj rozvoj.

andelske

Andělské

Zajímavosti z andělské říše.

O mně

Šárka Dobešová

Velmi ráda navštěvuji aktivity, které pořádá Hanka. Její meditace jsou vedeny citlivě a do hloubky. Z jejího profesionálního přístupu je cítit nejen láska k tomuto poslání, ale především lidskost, pochopení, zájem, trpělivost, nadšení. Hanka je člověk, v jehož blízkosti se cítíte velmi dobře, dovede Vás povzbudit, vše vysvětlí, její příklady jsou srozumitelné a každý se v nich najde.

Velmi oceňuji přípravu, kterou jakékoli aktivitě věnuje, její materiály jsou čtivé, půjčí tužky, dodá papír, upozorní, jakou „práci na sobě“ bychom měli udělat, pokud chceme zpracovat to, co nás tíží.

Velmi mi vyhovuje osobní přístup, který ke každému má, cítím se jako součást její rodiny. Také počet osob ve skupině je menší, aby se mohla věnovat všem a to je pro mě balzám na Duši.

Mám za sebou velké množství seminářů a různých akcí, a proto si dovolím vyslovit názor, že meditace a jakékoli další akce, které vede, se nesou v uvolněné, rodinné atmosféře a já jsem velmi hrdá na to, že mohu být součástí v „její skupině“. Vřele doporučuji její stránky, které jsou plné harmonie, lásky, poučení, radosti ze Života. Když k tomu přidáte i osobní setkání s Hankou, máte pocit, že jste v nebi.

Hanko, děkuji Ti za vše, ale ani slovy se nedá vše vyjádřit…to se musí zažít. :-)

Kontakty

HANKA TAKÁCSOVÁ

IČO: 647 40 480

 

* E-mail, skype, messenger, icq:

POUZE VŠEDNÍ DNY a po domluvě.

 

KONTAKTY

 

* Telefon: +420 602 465 387 (úterý - čtvrtek od 9 do 18 hodin)

Na Whats-pp nereaguji, děkuji.

* E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* ICQ: 447 802 641 Hanka Takácsová

* Skype: hanahstir Hanka Takácsová

* Messenger: Facebook profil

Kontaktní formulář

 

ID datové schránky: kvhbkgs

 

 

 

 

 

 

Jak pracuji

Ke své práci využívám rad a poselství andělských pomocníků, přírodních a vesmírných zákonitostí, psychologie a svého vnitřního vedení.

V podstatě mě naučili nejvíce koně. Jezdívala jsem ke koním pravidelně, dnes už méně. U koní jsem rozvinula svou intuici a dá se říci, že jsem s nimi prožívala zázraky a také s nimi pracovala telepaticky a přenosem energií. Pracovala jsem nejvíce s koňmi psychicky nemocnými, kterým bylo mnohdy až neuvěřitelným brutálním způsobem ublíženo. Napojovala jsem se na jejich vibrace a komunikovala s nimi. Já je léčila a oni mi na oplátku předávali bohatství, které mi dnes mnohdy velmi pomáhá při práci s lidmi.

Často se setkávám s tím, že občas pracuji i s domácími zvířecími mazlíky mých klientů. Toto jen na úvod.

Používám andělské vykládací karty od Doreen Virtue. Kombinuji různé typy těchto karet, což mi pomáhá najít ty správné souvislosti. Některé z nich jsou přímo tematické, jiné jsou k zobrazení různých informací. S andělskými kartami pracuji především pro jejich radost, lásku a optimismus. Většina těch, kterým karty vykládám, říkají, že jsou tyto karty pozitivní a ptají se, zda jsou jenom pozitivní. Je zvláštní, jak každý už předem počítá automaticky s tím negativním a jakmile je něco také pozitivního, už to působí podezřele.

Pokud přijde někdo na karty, obvykle ho něco trápí. Přesto jsou mé karty pozitivní, jak je to možné? Především je to proto, že ty karty nejen, že odkryjí zdroj daného problému, ale zároveň, a to je to pozitivní, nacházejí okamžité řešení tohoto problému. Jsou lidé, kteří přijdou a řeknou:

"Tak vyřešte můj problém." :-)

Víte, já neřeším problémy druhých, já ten problém s pomocí andělských pomocníků odkryji a ukážu cestu, jak ho řešit. Řešení ovšem zůstává na majiteli tohoto problému.

Mnoho lidí si představuje, že výklad karet je výklad budoucnosti, říkají, já se bojím, co se dozvím. Ve skutečnosti se tito lidé bojí sama sebe. Tak jednoznačné a přesné to zdaleka není. Karty sice mohou odhalit určité dané věci, ale neznamená to, že Vám nalajnují budoucnost.

Já s kartami pracuji svým způsobem, nebo spíše způsobem, jak to momentálně cítím a vnímám. Dostávám informace od andělů a ty předávám dál. Pomocí karet hledáme zdroj problému, to, jak se daná situace vyvíjí, může vyvíjet a co by bylo dobré udělat, nebo jaký postoj k dané otázce nastavit. Častokrát se dotazovaný moc nového nedozví, většinou už to, co říkám intuitivně cítí nebo ví. Někdy je výklad karet jakýmsi razítkem, potvrzením, když je potřeba se rozhodnout, nebo když se děje něco, co je potřeba ujasnit nebo pojmenovat. Karty lze vyložit na jakoukoli otázku.

03

Někdy se dotazovaný neumí správně zeptat, nebo neví, jak otázku položit, tak ji většinou společně vytvoříme. Mé karty také reagují na myšlenky, takže když dá dotyčný otázku, ale myšlenky zaměří někam jinam, pak karty odpovídají na energii myšlenky, proto je dobré položit otázku a myslet na ni po dobu výkladu na danou otázku. Samozřejmě jsou otázky a situace, kdy klient potřebuje vědět zhruba období, kdy co nastane.

Energie mých karet je obvykle tady a teď. Je to proto, že včera ani zítra nemáme. Navíc, zítřek ovlivňujeme teďkem, jak já říkávám:-) Například: Dotyčný je sám a ptá se na novou lásku. Ale není na ni připravený. Pak mu karty poradí, jak se na nového partnera připravit, co je potřeba udělat nebo změnit. V tomto případě může nová láska přijít za týden, nebo také za rok, ale přijde v momentě, kdy klient zvládne na sobě zapracovat a pro novou lásku se připravit. A to může zvládnout za týden, za měsíc, za rok... Ano, každý z nás si sami mnoho věcí sami ovlivňujeme a je jen na nás, co a kdy přijde. To je právě o tom, něco se sebou udělat, pracovat na sobě a na svém životě. A jelikož zde už přichází i pomoc a ochrana vesmíru, pak můžeme stoprocentně věřit tomu, že k nám přijde to, co má v ten správný čas.

Mám jakýsi systém výkladu karet. Nejprve dělám obecný výklad (to pomáhá v případě, že zpočátku hned klient neví, jak a na co se má ptát). Ten obvykle odkryje určité věci, na které se už potom můžeme tázat konkrétně. Pak pracuji s otázkami tázajícího. Nakonec ještě dělám výklad - poselství nebes, co chtějí tázajícímu sdělit. K tomu pak doplním i můj pohled na dané situace. Při mých výkladech se běžně setkávám s tím, že se objeví nějaké bloky, ať už z minulého života, nebo minulosti současného života. Pak se na tuto oblast zaměříme a hledáme řešení a léčení.

Zablokovaných lidí je spousta, skoro každý má nějaký blok a obvykle ne jeden. Bloky vznikají i z naprostých maličkostí, které by člověka ani nenapadly, že by mohly mít zásadní vliv na určitou oblast v našem životě, ale je to tak. Je tedy zřejmé, že obvykle výklad, aby byl opravdu užitečný a co nejvíce efektivní, zabere nejméně dvě hodiny, někdy i více. Nejúžasnější na mých výkladech je to, jak se energie mých klientů během výkladů mění. Přijdou smutní, zklamaní, zmatení a najednou začnou zářit, pochopí, že nic není ztraceno, že je naděje, a že lze vše zvládnout tak, aby přišel vnitřní klid. Důležitý je pro mě také respekt, úcta, důvěra a diskrétnost. Při výkladu karet se často dotýkám dna duše tázajícího klienta. Diskrétnost je tedy pro mne samozřejmostí. Pokud ve mě vloží můj klient důvěru, není možné ho zklamat.

Ptáme-li se na nějakou další osobu, může se stát, že některé věci prostě karty neřeknou a je to proto, že by si dotyčný nepřál, abychom se na něj ptali. Pak je nutné toto respektovat. Pravidlem zde je, že pokud kdokoli dostane odpověď na jakoukoli otázku, vždy je důležitá i jeho vlastní vůle. Proto je možné a jisté, že může leccos sám ovlivnit a změnit. Například, když karty ukáží nějaké varování, nemusí přijít, protože je dotyčnému povoleno danou situaci ovlivnit nebo změnit.

Na druhou stranu, není-li nějaká otázka zodpovězena, pak je zde zásah Vyšší moci a dotyčný nemá povoleno situaci ovlivnit nebo změnit a proto nesmí dostat odpověď nebo pro odpověď není ta správná chvíle. Kromě výkladů karet také pracuji s různými energiemi různými způsoby. Toto je velmi individuální podle dané situace.

Stejně tak záleží na tom, co klient potřebuje, na co je nutné se mimo výklad karet zaměřit. Jde o různé terapie, meditace, odblokování, čištění negativních energií a tak dále. Vždy se snažím pracovat podle svých pocitů a intuice a samozřejmě je důležité používat správné psychologické postupy, stejně tak jako je důležité se zaměřit na to, co daná situace přímo vyžaduje. Lidská duše je velmi křehká, ale zároveň má obrovskou sílu.

Díky komunikaci s elementárními pomocníky, kteří mě vždy při mé práci vedou, můžeme velmi citlivě s klientem léčit potřebné potíže. Vždy se snažím držet se tempa svého klienta a naslouchám tomu, jak dalece se na co můžeme momentálně zaměřit.

Ráda bych zde nakonec poděkovala všem, kteří ve mě vkládají svou důvěru a dovolí mi, abych s nimi pracovala. Jsem vděčná svým klientům, jelikož mě toto mé poslání naplňuje a dělá obrovskou radost.

Díky Vám, moji klienti, se stále učím, vyvíjím a jsem za to nesmírně vděčná. Děkuji Vám, že jste. Děkuji za to, kdo jste. Děkuji, že se ke mě stále vracíte. Děkuji, že máme možnost společně nacházet radost a naději ve Vašem životě. 

S úctou a láskou Hanka

 

Můj velký vzor, inspirace a člověk, ke kterému chovám hlubokou úctu a lásku - Květuška Fialová. (Můj splněný sen - poznala jsem ji osobně a vždy mi patronovala moje dítě, akci pro podporu útulků, která funguje dodnes díky velmi schopným a šikovným lidem "SEN ZVÍŘAT").

 

02

 

 

O mně

Narodila jsem se v 73 roce v listopadu, ve znamení Štíra.

Vyrůstala jsem nejdříve na vesnici poblíž Klatov v západních Čechách. Do školy jsem chodila do Švihova, kde je krásný vodní hrad. V období střední školy jsme se s rodinou přestěhovali do Kladna.

Už od dětství jsem se setkávala s tím, že za mnou chodili ostatní lidé, včetně párů a svěřovali mi své trable a trápení.

Často se mi podařilo s nimi rozmlouvat tak, že se jejich situace vyjasnila nebo zlepšila.

Často jsem od mala také fungovala jako chůva maličkých dětí a opečovávala jsem zvířátka. Celý život jsme žili s nějakými zvířaty, převládala kočka. Co se týče zvířat, dodnes mě doprovázejí a s přítelem žijeme s pěti čičinami a jednou fenečkou.

Asi v 18 letech jsem docházela několik měsíců k psychologovi, který mě zasvětil do tajů psychologie. Nakonec jsem si uvědomila, že jsem schopna odkrývat zdroj problémů, se kterými ke mě ostatní chodívali a dodnes chodívají.

S kartami jsem se setkala v 17 letech, kdy jsem byla u výkladů své známé a vždy jsem na otázky tázajících se klientů znala odpověď dříve, než byly karty vyloženy. Karty jsem si půjčila zkusila své první výklady. Úspěšně a tak jsem se postupně začala kartami zabývat, tehdy vše začalo různými tarotovými kartami.

Také se mi zobrazují různé obrazy toho, jak se bude situace vyvíjet, nebo vidím jakýmsi vnitřním zrakem, co se bude dít v životě různých lidí.

Začínala jsem s tarotem, jak jsem již napsala, se kterým jsem pracovala nějakou dobu, až se mi do rukou dostaly první andělské karty od Doreen Virtue "Pozemští Andělé". Postupně jsem si začala pořizovat i knihy od Doreen a jiné další karty, začala jsem se zajímat o komunikaci s Anděly a vesmírem, až jsem najednou s nimi pracovala a vykládala různým lidem.

Postupem času jsem začala studovat i jiné knihy, které se týkaly především psychologie. Moje učení se rozšiřovalo dále, postupně jsem se učila o vesmírných a přírodních zákonech, o duši, podvědomí a dalších věcech s tím vším souvisejících. Pochopila jsem vazby, a že vše se vším souvisí. Komunikovala jsem a komunikuji dodnes s různými terapeuty, duchovními učiteli a obyčejnými lidmi. Všichni mě obohatili a obohacují a všichni dohromady mají zásluhu na mém rozvoji v mém poslání. Jak jsem již psala, opravdu všechno se vším souvisí. Často, když dostanu položenou otázku, na ni vím odpověď dopředu, přesto využívám poselství, která dostávám jak při pomoci a využití karet, tak přímo, jak je vnímám svým vnitřním cítěním.

Postupně jsem se začala dostávat i k dalším informacím, zkušenostem a dnes již pracuji dle toho, jak je momentálně s daným člověkem potřeba pracovat.

Stále se rozvíjím, studuji knihy různých uznávaných autorů o psychologii, vesmíru, magii, přírodních zákonech a dalšími a dalšími. Občas píši o svých zkušenostech v příslušných rubrikách a článcích.

Jsem naprosto obyčejný člověk, jen jsem více otevřená a vnímavá. Na každé bytosti se vždy snažím najít to dobré, protože v každém z nás je vždy i byť malý střípek lásky a světla. Někdy je ale potřeba ho umět najít a rozsvítit.

Miluji život, lidi, zvířata, rostliny, vše co je kolem nás a co nás obklopuje. Každý člověk, kterého poznám, mě obohatí, rozvíjí a učí.

06 

Moje Motta:

"Člověk má být člověku člověkem."

"Bože, dej mi odvahu změnit to, co změnit mohu, dej mi sílu přijmout to, co změnit nemohu a nauč mě to rozeznat."

"Každý z nás jsme anděl s jedním křídlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout."

 

S úctou a láskou Hanka 

PP Pavel

Milá Hanko, velice děkuji za krásné zpracování, které ještě potřebuji v sobě zpracovat 🙂je vidět, že jste člověk, který to dělá srdcem, a opravdu vás to baví. Určitě budu také vřele doporučovat🙂 s pozdravem Pavel

Dárkový poukaz

darkovypoukaz

Užitečný dárek - Výklad karet, andělská terapie a odblokování duše.

Reference

reference

Zkušenosti mých klientů z naší společné práce na zlepšení a pochopení jejich života.

Kontakty

hanka thm

Kde a jak mě najdete.

Poselství pro tebe

poselstviprotebe

Vyber si kartu archanděla Michaela a najdi odpovědi, které hledáš.