O mně

Narodila jsem se ve znamení Štíra.

Vyrůstala jsem nejdříve na vesnici poblíž Klatov v západních Čechách. Do školy jsem chodila do Švihova, kde je krásný vodní hrad.
Před osmou třídou jsme se s rodinou přestěhovali do Kladna. Chodila jsem do 5 základních škol.

Už od dětství jsem se setkávala s tím, že za mnou chodili ostatní lidé, včetně párů a svěřovali mi své trable a trápení. Často se mi podařilo s nimi rozmlouvat tak, že se jejich situace vyjasnila nebo zlepšila. Často jsem od mala také fungovala jako chůva maličkých dětí a opečovávala jsem zvířátka. Celý život jsme žili s nějakými zvířaty, převládala kočka. Co se týče zvířat, dodnes mě doprovázejí a s manželem žijeme s deseti čičinami, jednou agamkou a fenečkou.

Asi v 18 letech jsem docházela několik měsíců k psychologovi, který mě zasvětil do tajů psychologie. Nakonec jsem si uvědomila, že jsem schopna odkrývat zdroj problémů, se kterými ke mě ostatní chodívali a dodnes chodívají. S kartami jsem se setkala v 16 letech, kdy jsem byla u výkladů své známé a vždy jsem na otázky tázajících se klientů, znala odpověď dříve, než byly karty vyloženy. Karty jsem si půjčila zkusila své první výklady. Úspěšně, tak jsem se postupně začala kartami zabývat. Tehdy vše začalo různými tarotovými kartami.

Stejně tak jsem se setkala s první zbloudilou duší v 16 letech. Od té doby odvádím duše zemřelých, když uvíznou, nebo se k někomu přivtělí. Duše odvádím i z objektů, domů, pozemků. Spolupracuji s pár realitními makléři, kde také čistíme pozemky a domy, které se prodávají. Do všech tajů mě v naprostém počátku prováděla moje "adoptivní" maminka, přítelkyně Tánička. Ona byla u zrodu mého otevírání se těmto věcem.

Také se mi objevují různé obrazy toho, jak se bude situace vyvíjet, nebo vidím jakýmsi vnitřním zrakem, co se bude dít v životě různých lidí. Začínala jsem s tarotem, jak jsem již napsala, se kterým jsem pracovala nějakou dobu, až se mi do rukou dostaly první andělské karty od Doreen Virtue "Pozemští Andělé".
Postupně jsem si začala pořizovat i knihy od Doreen a jiné další karty, začala jsem se zajímat o komunikaci s Anděly a vesmírem, až jsem najednou s nimi pracovala a vykládala různým lidem.

Postupem času jsem začala studovat i jiné knihy, které se týkaly především psychologie. Moje učení se rozšiřovalo dále, postupně jsem se učila o vesmírných a přírodních zákonech, o duši, podvědomí a dalších věcech s tím vším souvisejících. Pochopila jsem vazby, a že vše se vším souvisí. Komunikovala jsem a komunikuji dodnes s různými terapeuty, duchovními učiteli a obyčejnými lidmi.

Všichni mě obohatili a obohacují a všichni dohromady mají zásluhu na mém rozvoji v mém poslání. Jak jsem již psala, opravdu všechno se vším souvisí.
Často, když dostanu položenou otázku, na ni vím odpověď dopředu, přesto využívám poselství, která dostávám jak při pomoci a využití karet, tak přímo, jak je vnímám svým vnitřním cítěním. Postupně jsem se začala dostávat i k dalším informacím, zkušenostem a dnes již pracuji dle toho, jak je momentálně s daným člověkem potřeba pracovat. Stále se rozvíjím, studuji knihy různých uznávaných autorů o psychologii, vesmíru, magii, přírodních zákonech a dalšími.

Od roku 2018 píšu články do každého čísla časopisu Ve hvězdách. Nyní píšu svou první knihu.

Jsem naprosto obyčejný člověk, jen jsem více otevřená a vnímavá. Na každé bytosti se vždy snažím najít to dobré, protože v každém z nás je vždy i byť malý střípek lásky a světla. Někdy je potřeba ho umět najít a rozsvítit. Miluji život, lidi, zvířata, rostliny, vše co je kolem nás a co nás obklopuje. Každý člověk, kterého poznám, mě obohatí, rozvíjí a učí.

 

 

06 

Moje Motta:

"Člověk má být člověku člověkem."

"Bože, dej mi odvahu změnit to, co změnit mohu, dej mi sílu přijmout to, co změnit nemohu a nauč mě to rozeznat."

"Každý z nás jsme anděl s jedním křídlem, abychom vzlétli, musíme se obejmout."

 

S úctou a láskou Hanka 

andelske

Jak pracuji

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

zmen zivot

Reference

Zkušenosti mých klientů, se kterými pracuji nebo jsem pracovala.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.