CENA A POPIS SLUŽBY

1) 1 - 2 zvířátka ---------------------- 300,- Kč/14 euro
2) 3 - 4 zvířátka ---------------------- 600,- Kč/26 euro

Potřebuji: 

Jméno zemřelého, případně nového zvířátka, druh a plemeno zvířátka, přibližný datum narození a úmrtí. Jméno křestní, příjmení a rodné příjmení, s datem narození dotazujícího, jelikož se duše zvířete napojuje srkze toho, kdo se na něho ptá. Spojení je tak přesnější. Službu objednávejte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

E-mailová zpracování posílám přibližně do týdne po připsání platby.
Údaje k platbě ZDE. Variabilní symbol 555.

Průběh zpracování

* Zjištění, zda se vrátila duše zvířátka, které s vámi žilo, než zemřelo, pokud už máte nové.
* Zjištění, zda se duše zvířátka narodila, je u Vás, nebo si zvolila jiný domov a život. Případně, zda má teprve v plánu se k Vám vrátit nebo ne.
* Zjištění, zda se duše zvířátka narodí znovu a přibližné datum, kdy a za jakých podmínek k Vám může dorazit.
* Zjištění, zda k Vám přišla nebo přijde nová duše zvířátka.

Když milujeme zvířátka, jsou pro nás členem rodiny a naší součástí. Většinou se k nám vracejí zpět v novém zdravém těle, někdy chtějí prožít jiný nový život někde jinde, s někým jiným. Někdy si pořídíme zvířátko, které o svého pána přišlo a po inkarnaci se k němu chce a může vrátit, je to různé. Někdy už zůstane doma ve Světle. Zvířátka jsou v jiné energetické úrovni Bytí, proto nepotřebují tak dlouhý život jako člověk. Zato nás můžou navštívit vícekrát. Přesto je s námi ve stejném domově Světla, jen v jiné úrovni Bytí. Dnes už se druh nemění, mění se pohlaví, barva, plemeno, velikost. Druhy se měnily kdysi dávno, tento vývoj máme ale za sebou. Když nám zvířátko odchází, budiž nám útěchou, že je bez bolesti, případně si může zvolit nové zdravé tělo. Pěkně o tom vypráví také film "Psí poslání".

Článek "Duše zvířátek" zde :-)