Jak pracuji

Ke své práci využívám rad, vedení a poselství andělských pomocníků, přírodních a vesmírných zákonitostí, psychologie a svého vnitřního vedení.

V podstatě mě v počátku naučili nejvíce koně. Jezdívala jsem ke koním pravidelně, dnes už méně. U koní jsem rozvinula svou intuici a dá se říci, že jsem s nimi prožívala zázraky a také s nimi pracovala telepaticky a přenosem energií. Pracovala jsem nejvíce s koňmi psychicky nemocnými, kterým bylo mnohdy až neuvěřitelným brutálním způsobem ublíženo. Napojovala jsem se na jejich vibrace a komunikovala s nimi. Předávali mi své bohatství, které mi dnes mnohdy velmi pomáhá při práci s lidmi.

Používám andělské vykládací karty od Doreen Virtue. Kombinuji různé typy těchto karet, což mi pomáhá najít ty správné souvislosti. Některé z nich jsou přímo tematické, jiné jsou k zobrazení různých informací. S andělskými kartami pracuji především pro jejich radost, lásku a optimismus. Většina těch, kterým karty vykládám, říkají, že jsou tyto karty hodné a láskyplné a ptají se, zda jsou jenom příznivé. Je zvláštní, jak každý už předem počítá automaticky s tím horším, a jakmile je něco příznivého, působí to podezřele.

Pokud přijde někdo na karty, obvykle ho něco trápí. Přesto jsou mé karty láskyplné, jak je to možné? Především proto, že nejen odkryjí zdroj daného problému, ale zároveň, nacházejí okamžité řešení danéo problému. Jsou lidé, kteří přijdou a řeknou: "Vyřešte můj problém." :-)

Víte, já neřeším problémy druhých, s pomocí andělských pomocníků odkryji a ukážu cestu, jak je řešit. Řešení ovšem zůstává na každém jednotlivci.

Mnoho lidí si představuje, že výklad karet je výklad budoucnosti, říkají, já se bojím, co se dozvím. Ve skutečnosti se tito lidé bojí sama sebe. Tak jednoznačné a přesné to zdaleka není. Karty sice mohou odhalit určité dané věci, ale neznamená to, že Vám nalajnují budoucnost.

Já s kartami pracuji svým způsobem, tak jak to momentálně cítím a vnímám. Dostávám informace od andělů a ty předávám dál. Pomocí karet hledáme zdroj problému, to, jak se daná situace vyvíjí, může vyvíjet a co by bylo dobré udělat, nebo jaký postoj k dané otázce nastavit. Častokrát se dotazovaný moc nového nedozví, většinou už to, co říkám, intuitivně ví. Někdy je výklad jakýmsi razítkem, potvrzením, když je potřeba se rozhodnout, nebo když se děje něco, co je potřeba ujasnit nebo pojmenovat. Karty lze vyložit na jakoukoli otázku.

03

Někdy se dotazovaný neumí správně zeptat, nebo neví, jak otázku položit, tak ji většinou společně vytvoříme. Mé karty také reagují na myšlenky, takže když dá dotyčný otázku, ale myšlenky zaměří někam jinam, karty odpovídají na energii myšlenky. Proto je dobré položit otázku a myslet na ni po dobu výkladu na danou otázku. Samozřejmě jsou otázky a situace, kdy klient potřebuje vědět zhruba období, kdy co nastane.

Energie mých karet je obvykle tady a teď. Je to proto, že včera ani zítra nemáme. Andělé mají "správné načasování". Navíc, zítřek ovlivňujeme teďkem, jak já říkávám:-) Například: Dotyčný je sám a ptá se na novou lásku. Ale není na ni připravený. Pak mu karty poradí, jak se na nového partnera připravit, co je potřeba udělat nebo změnit. V tomto případě může nová láska přijít za týden, nebo také za rok, ale přijde v momentě, kdy klient zvládne na sobě zapracovat a pro novou lásku se připravit. A to může zvládnout za týden, za měsíc, za rok...

Ano, každý z nás si sám mnoho věcí ovlivňuje. Je to o tom, něco se sebou udělat, pracovat na sobě a na svém životě. Jelikož zde přichází pomoc a ochrana vesmíru, pak můžeme stoprocentně věřit tomu, že k nám přijde to, co má, v ten správný čas. Vhled do budoucna vždy vychází z daných faktů a energií tady a teď. Uváděný čas a události jsou hypotetické. Každý má právo zvolit si a rozhodnout, jak to dál nastaví, může to ovlivnit. Co je dovoleno ovlivnit, je dovoleno vědět a naopak. Andělé respektují naši vůli, zasahují, až když jim to dovolíme a umožníme.

Záleží také na tom, co klient potřebuje, na co je nutné se mimo výklad karet zaměřit. Jde o různé terapie, meditace, odblokování, čištění negativních energií... Vždy se snažím pracovat podle svých pocitů a intuice. Samozřejmě je důležité používat správné psychologické postupy, stejně tak jako je důležité se zaměřit na to, co daná situace přímo vyžaduje. Lidská duše je velmi křehká, ale zároveň má obrovskou sílu.

Mou další, stejně zásadní prací je očištění duše, osvobození duše, terapie formou SRT a odvádění zbloudilých a přivtělených duší. Ke všemu jsou podrobné informace vždy u dané služby. Při každé práci se na danou osobu napojuji, na energie příběhu, vztahů, dané situace. Někde používám karty, někde kyvadlo, někde obojí.

Díky komunikaci s bytostmi Světla, kteří mě vždy při mé práci vedou, můžeme velmi citlivě s klientem léčit potřebné potíže. Vždy se snažím držet se tempa svého klienta a naslouchám tomu, jak dalece se na co můžeme momentálně zaměřit.

Ráda bych zde nakonec poděkovala všem, kteří ve mě vkládají svou důvěru a dovolí mi, abych s nimi pracovala. Jsem vděčná svým klientům, jelikož mě toto mé poslání naplňuje a dělá obrovskou radost.

Díky Vám, moji klienti, se stále učím, vyvíjím a jsem za to nesmírně vděčná. Stejně tak děkuji mým blízkým lidem, protože každý je toho všeho součástí. Děkuji Vám, že jste. Děkuji za to, kdo jste. Děkuji, že se ke mě stále vracíte. Děkuji, že máme možnost společně nacházet radost a naději ve Vašem životě. 

S úctou a láskou Hanka

 

Můj velký vzor, inspirace a člověk, ke kterému chovám hlubokou úctu a lásku - Květuška Fialová. (Můj splněný sen - poznala jsem ji osobně a vždy mi patronovala moje dítě, akci pro podporu útulků, která funguje dodnes díky velmi schopným a šikovným lidem "SEN ZVÍŘAT").

 

02

 

 

omne

O mně

Zde se dozvíte o mně a mém poslání, jak pracuji a jak moje činnost vznikla.

andelske

Kontakt

Kde a jak mě najdete a mé pole působnosti.

zmen zivot

Reference

Zkušenosti mých klientů, se kterými pracuji nebo jsem pracovala.

andleske poselstvi

www.astrovíkend.cz

Esoterické veletrhy "Dny tajemna a zdraví - ASTROVÍKEND" v ČR.