Měsíční

Andělé vzkazují, že motto pro tento měsíc zní: PRYČ SE STARÝM – SEM S NOVÝM, POZITIVNÍ UZNÁNÍ A OSLAVY, VÍTĚZSTVÍ, ŠŤASTNÁ HVEZDA.

Andělé nám dávají znamení, že je na čase vydat se novým směrem, přijmout nové energie, lidi, příležitosti, možnosti, plány, nápady a dovolit, aby odešlo všechno, co už nám nepřináší radost. Je tedy čas uvolnit cesty staré, aby mohly přijít nové. Nyní to může být také proto, že se necítíme šťastní, a že našemu životu možná chybí smysl. Andělé nás vyzývají, abychom tedy učinili změny a následovali své srdce.

Andělé vzkazují, že motto pro tento měsíc zní: ŠŤASTNÁ ZMĚNA, PLÁNOVÁNÍ, ORGANIZOVÁNÍ, STABILITA, DUCHOVNÍ CESTA A UČENÍ.

Andělé vyslyšeli naše modlitby a přání a spojili se, aby v našem životě mohly nastat skutečné změny. Uzavírá se kruh a cesta tedy končí a začíná nová.
Tyto změny by měly být radostné a mohly by nám pomoci tvořit nové plány, pokud již nenastaly.
Vše se začíná v našem životě hýbat směrem kupředu, nejsme-li připraveni, můžeme projít ještě nějakou krátkou cestou ve starých energiích, abychom si to v sobě ujasnili. Máme si věřit a důvěřovat intuitivnímu vedení.

Andělé vzkazují, že motto pro tento měsíc zní: ZHMOTNI SVÉ SNY, ZVOL SI SVOBODU, POHLÉDNI DO SVÉHO NITRA.

Andělé nám vzkazují, že jsme připraveni uskutečňovat a realizovat své sny, přání, plány, projekty, nápady, rozhodnutí. V dubnu je ten nejlepší čas se odrazit ode dna a začít. Máme podniknout první kroky ke svým přáním a plánům. Máme si všímat znamení, náhod a souhry událostí, kterými nás naši andělé vedou a ukazují cestu. Tato znamení nás povedou i k tomu, abychom k uskutečnění potkali ty správné lidi, situace a prostředky, které potřebujeme.