Měsíční

Andělé vzkazují, že motto pro říjen zní: ROZJÍMÁNÍ, OBNOVENÍ A OTEVŘENÉ SRDCE.

Andělé nám vzkazují, že bychom říjen měli věnovat péči o sebe, o to, co je pro nás důležité. Důležitý je hlas srdce, díky kterému snadněji rozpoznáme, co s námi ladí. Budeme-li naslouchat strachům, obavám, tedy egu, půjdeme proti sobě. Když budeme naslouchat hlasu srdce, který je neměnný a pravdivý, snadněji najdeme ty správné cesty a rozhodnutí.

Andělé vzkazují, že motto pro září zní: OSLAVA, ÚSPĚCH, PŘIJÍMÁNÍ, SPRAVEDLNOST, SOUDNÍ CESTY.

Andělé nám vzkazují, že je tento měsíc velmi vhodný pro přípravu, průběh nebo ukončení důležitých soudních a úředních řízení a cest.

Měsíc září je také jedním z velmi příznivých optimistických měsíců v tomto roce, kdy budeme moci sklízet naše úspěchy, dostávat uznání a posouvat se dál. Po těžkém a náročném období nás čeká nová hvězda naděje. Máme věřit, že všechno dopadne skvěle a tak, jak má, s našimi plány i představami to vypadá velmi slibně a mnozí z nás už budeme moci úspěšně slavit jejich vyústění.

Andělé vzkazují, že motto pro tento měsíc zní: ŠŤASTNÁ ZMĚNA – UZAVŘENÍ KRUHU, BÁJEČNÉ ŘEŠENÍ, NOVÝ ZAČÁTEK.

No, co k tomuto dodat. V srpnu nezáleží tolik na tom, o jaké oblasti se jedná, jelikož to ve většině případů budou celkové proměny, doslova, ukončení – uzavření kruhu a počátek kruhu nového. A tam se obvykle v souvislostech propojí všechny oblasti. Otevření nového kruhu je v podstatě nastoupení nové fáze nebo etapy v životě. To znamená, že toho většina bude úplně jinak, než dosud.