Červen – nové projekty, povýšení, hledat a vytvářet nové možnosti, rovnováha, zdokonalování, vzdělávání, svoboda, odhodlání, úspěch.

V první třetině měsíce jsou příhodné energie pro vytváření a plánování nových projektů, profesních cest, uzavírání obchodních partnerství, povýšení, změny pozice. Někdy je ale potřeba tomu také trochu pomoci, jít si za tím a být odvážní si o to říci.

Číst dál...

Květen – láskyplné energie, změna – rozhodnutí, nové začátky a cesty, rozvoj, příležitosti.

V první třetině měsíce jsou energie láskyplné a tato energie se ponese v různých oblastech dle toho, co je pro koho důležitější, kde se každý z nás zrovna ocitáme, co prožíváme a v čem se jakkoli směrujeme a rozvíjíme.
V tomto období je přáno lásce, prosperitě, hojnosti a radosti, zejména ve vzájemných vztazích, ale odrazí se to i v jiných oblastech.
Je květen, jak se říká „lásky čas“.

Číst dál...

Duben – nové možnosti, péče o sebe i ostatní, spolupráce, pomoc, sebedůvěra, odpuštění, nové začátky, náhlé změny, nalézání svých cílů a cesta k nim.

V první fázi měsíce nás andělé nabádají k tomu, abychom se více věnovali péči o sebe, ostatní, o to, co máme rádi a o ty, které milujeme.
Dále se máme pomalu ohlížet i po dalších možnostech, než setrvávat u daných okolností. Tím si možná blokujeme určité cesty a možnosti, které nyní nevidíme, nebo si je ani nedokážeme představit.

Číst dál...