Měsíční

Andělé na duben vzkazují: CESTA, UZAVŘENÍ KRUHU, ŠŤASTNÝ KONEC, VNITŘNÍ RŮST A VHLED.

Duben je jedním z velmi zásadních a důležitých období tohoto roku. Je to přicházející naděje pro vás – lidstvo. Celé se to bude nyní odvíjet od toho, jak se kdo k čemu postavíš. Právě nyní začínáš tvořit to, co tě potká v budoucnu a to bez ohledu na to, co se děje kolem tebe a co nemůžeš ovlivnit.

Andělé na březen vzkazují: SÍLA, LEHKOST BYTÍ, OTEVŘÍT SE NOVÝM ZKUŠENOSTEM.

Právě v tomto období je snad z celého roku nejsilnější vibrace energií k tomu, abys každý v sobě probudil a uchopil svou skutečnou vnitřní sílu. Energie započaté nyní v březnu, stejně jako tvé plány a skutky, se ponesou až do přelomu podzimu a zimy tohoto roku. Otevíráš se zcela novým možnostem. Nabádáme tě, abys opustil stará přesvědčení, pustil se svých známých jistot a přijal zcela nové možnosti a zkušenosti, které ani nyní nevidíš, ani neznáš jejich sílu a důsledek.

Andělé na únor vzkazují: SNY, PŘÍPRAVA NA NOVÉ CESTY A VAZBY.

Únor se projeví svým klidem a rozvahou. Ještě vše spí, proto sni, rozjímej a plánuj. Využij tento čas a měsíc k vnitřnímu rozjímání a snění o tom, co si kde jak přeješ. Připrav si své plány a představy k uskutečnění. Únor vykazuje jistotu a vnitřní uzemnění, rozvahu a určité vyčkávání. Vyčkávání na příležitost.
Jak jistě chápeš, snažíme se ti sdělit, že se máš nyní věnovat všemu, co ti dělá radost, přináší vnitřní teplo a mír. Využij tento měsíc k odpočinku - odpočinku duše. Není potřeba kamkoliv spěchat.