Měsíční

 

Listopad – intuice, láska, vracející se láska, nový domov, vášeň, radost, rozhodování, řešení materiálních potřeb a skutečností.

V tom to měsíci jsou velmi hybné a proudivé energie, budeme mít pocit, že vše ještě více letí a že se především děje také vše najednou. Jak úvod napovídá, budeme se zabývat především vztahy a vazbami se svými blízkými a záležitostmi kolem toho.

Číst dál...

Říjen – hojnost, jednota, profesní cesty, probuzení, úroda, šťastné vyhlídky.

Měsíc říjen je celkově laděný v energiích hojnosti a to ve spojení s radostí, ziskem a možnostmi, které nás k zisku mohou dovést, jde tedy o profesní a pracovní příležitosti a oblasti.
Budeme vedeni k tomu, abychom v sobě nalézali a budovali svou vnitřní hodnotu, dle které nás také život a lidé v něm budou hodnotit a odměňovat.

Číst dál...

 

Září – odpočinek, rovnováha, zdraví, čas pohnout se kupředu.

Počátkem měsíce nás andělé pobízejí k tomu, abychom si odpočinuli. Tím je myšlen odpočinek psychický – ulevit si od plánů, příprav, neustálého přemýšlení co a jak nejlépe udělat, připravit, uskutečnit… Jedná se i o odpočinek ve smyslu vnitřní práce na sobě sama.
V poslední době jsme byli hodně vedeni k tomu, abychom pracovali na sobě a svém životě, ale i od práce na sobě je potřeba občas vynechat a uvolnit se.

Číst dál...