Měsíční

Andělé vzkazují, že motto pro listopad zní: ROZJÍMÁNÍ, ÚSPĚCH, OBNOVENÍ, OŽIVENÍ.

Andělé nám vzkazují, že v listopadu se budeme velmi intenzivně věnovat všemu, co nás dovede k obnovení, oživení sebe sama, našeho života, co také zároveň omladí naše tělo, ducha i mysl. Všechno se vším souvisí a tak nelze pracovat jen na jedné úrovni naší bytosti.

Andělé vzkazují, že motto pro říjen zní: ROZJÍMÁNÍ, OBNOVENÍ A OTEVŘENÉ SRDCE.

Andělé nám vzkazují, že bychom říjen měli věnovat péči o sebe, o to, co je pro nás důležité. Důležitý je hlas srdce, díky kterému snadněji rozpoznáme, co s námi ladí. Budeme-li naslouchat strachům, obavám, tedy egu, půjdeme proti sobě. Když budeme naslouchat hlasu srdce, který je neměnný a pravdivý, snadněji najdeme ty správné cesty a rozhodnutí.

Andělé vzkazují, že motto pro září zní: OSLAVA, ÚSPĚCH, PŘIJÍMÁNÍ, SPRAVEDLNOST, SOUDNÍ CESTY.

Andělé nám vzkazují, že je tento měsíc velmi vhodný pro přípravu, průběh nebo ukončení důležitých soudních a úředních řízení a cest.

Měsíc září je také jedním z velmi příznivých optimistických měsíců v tomto roce, kdy budeme moci sklízet naše úspěchy, dostávat uznání a posouvat se dál. Po těžkém a náročném období nás čeká nová hvězda naděje. Máme věřit, že všechno dopadne skvěle a tak, jak má, s našimi plány i představami to vypadá velmi slibně a mnozí z nás už budeme moci úspěšně slavit jejich vyústění.