Měsíční

Andělské poselství prosince tobě: NAJÍT KOMPROMIS A ROZHLÉDNOUT SE PO JINÝCH MOŽNOSTECH.

Konec roku vždy vybízí a podněcuje k důležitým rozhodnutím. Počkej s tím. Nenech se ovlivnit okolnostmi, druhými lidmi a našeptávači, kteří tě nabádají k tomu, abys učinil nějaká rozhodnutí a kroky. Buď rozvážný v tom, s kým se spojíš.
Toto období nenese příznivé energie pro dobrá, správná, a hlavně unáhlená rozhodnutí. Sice žádné rozhodnutí není nesprávné, protože se vždy děje jen to, co je v souladu s tvou duší a jejími plány, ale nyní se tě snažíme zastavit.

Andělské poselství listopadu tobě: SVĚTLO NA KONCI TUNELU, ŠŤASTNÁ HVĚZDA.

Měsíc listopad slibuje splněné sny, úspěch, radost, konec obtížené situace, nové zdroje peněz a dalších možností a příležitostí.
Měsíc oplývá šťastnými energiemi a jeho synonymem by mohla být „šťastná hvězda“. Vesmír ti nabízí pomoc, pokud jsi připraven ji přijmout, stejně jako bys měl být připraven přijmout to, co si opravdu přeješ.

Pokud ovšem zjistíš, že to, co si přeješ, je pro tebe vlastně příliš velké sousto, budeš se učit přijímat. Někdy si vy lidé něco přejete, a když to dostanete, bojíte se a stáhnete se.
Rozhodni se, co opravdu chceš.

Andělské poselství října tobě: ZROD NOVÝCH ZAČÁTKŮ, SPRAVEDLNOST A ROVNOVÁHA.

I když se ti bude zdát, že celý svět stojí proti tobě, vše tomu nasvědčuje, pamatuj, že všechno je součástí plánů tvé duše. Nikdy nedostaneš zkoušku, kterou bys sám nedokázal zvládnout. Každá lekce nese svá tajemství a příležitost, kterou nevidíš ve chvíli, kdy ji potřebuješ. Přijde těsně poté, co učiníš vnitřní rozhodnutí to zvládnout.

Ohlašujeme ti zcela nové začátky, které se netýkají jen jedné oblasti nebo záležitosti. Možná to tak v realitě vypadá, ale funguje to jako domino. Jedna skutečnost podnítí další, ta další a přinese ti proměnu celého života. Když jsi na dně, jsi na tom nejlepším „špatném“ místě, protože odtud můžeš jen nahoru. Vždy, když se rozhodneš se zvednout, se stane zázrak, se kterým už ani nepočítáš, protože si myslíš, že je nemožný. Požádej nás o zázrak a nech to na nás.
Čekají tě zcela nové začátky, vyžadující uvědomění a uchycení tady a teď. Včera už není a nikdy nebude, stejně jako vteřina, která právě proběhla.