Měsíční

Andělské poselství měsíce červen: INTUICE A VHLED, SPRAVEDLNOST, SOUD, POSTOJ.

Andělé nám vzkazují, že je měsíc červen pro nás jakýmsi obdobím různých vhledů, uvědomění, pochopení a možností, jak v sobě rozpoznat jednání dle vedení srdce nebo pokušení ega. Ego jsou strachy, vyvolávající sebekontrolu a pýchu. Ego je tvořeno strachy a sídlí v oblasti slinivky, proto je dobré dbát i o své zdraví, především v oblasti spodních orgánů a hladiny cukru v těle.

Andělské poselství měsíce květen: STABILITA, NADĚJĚ, SEBEVĚDOMÍ, LÁSKA, DOPIS.

Andělé nám vzkazují, že v květnu bychom měli pomalu, ale jistě přicházet k uvolnění a stabilitě daných okolností. Poslední období bylo spíše obdobím zmatku, chaosu a obav. V květnu bychom měli začít pociťovat větší klid a jistotu.

Andělské poselství měsíce duben: VZDĚLÁVÁNÍ, RŮST, POHYB UDÁLOSTÍ, RADOSTNÉ ZAČÁTKY.

Naši andělé nám vzkazují, že měsíc duben bude měsíc živý a proudivý, budeme vedeni k dalším krokům a rozhodnutím. Duben je příznivým měsícem pro zahájení nebo absolvování kurzů, seminářů, vzdělávacích programů, nebo to může být měsíc, kdy se rozhodneme pro nějakou školu, směr, nebo příležitosti, které nás budou rozvíjet. Stejně tak to může být období úspěšných zkoušek a to nejen vzdělávacích, ale může jít taktéž o „školu života“ nebo důležitých životních lekcí.