Roční

Obecně

Po sečtení číslic roku 2016 nám vyjde devítka a sečtením číslic nového roku 2017 vyjde jednička.
Ukončením roku 2016 končí devítiletá etapa a začíná nová od začátku.
To znamená, že číslo devět vyjadřuje konec v numerologické řadě, tedy zakončili jsme tuto etapu. Naopak jednička startuje a ohlašuje počátek. A nejen to.

Číst dál...

Obecně rok 2016

Rok 2015 byl pro mnoho lidí, zvláště ve druhé polovině, velmi náročný, protože se otevřelo, vrátilo a projevilo mnoho starých nepříjemností a to proto, že jsme vstoupili do nového věku - nové životní etapy, ve které se postupně budeme zcela proměňovat a probouzet se, především se bude probouzet a měnit naše vědomí.
Vše staré a nepotřebné kolem nás, v nás a v našem životě, co mělo nezdravá jádra a základ se musí nejdříve očistit a uzdravit, abychom mohli vstoupit do nové etapy silní a připravení přijmout tyto změny, které nás čekají. Někteří lidé dokonce těžce onemocněli, jelikož to mnohdy byl jediný způsob naší duše, jak nás zastavit a donutit k přemýšlení.

V září 2015 se změnily energie, byly nám poslány proudy uzdravujících a očišťujících energií z nebes i od Matky Země, které nás láskyplně podporují. Začala se čistit i planeta Země a mnozí z nás to velmi intenzivně vnímá.

 

Rok 2016 je pokračováním této proměny, mnozí z Vás nastoupíte od jara nové cesty v různých oblastech svého života, které budou v jakési "přípravné fázi" a přibližně od léta už budete stát na pevných bodech, ze kterých budete budovat svůj život v naplnění a radosti.
V tomto roce můžeme očekávat výrazné proměny v oblasti profesní a v oblasti vztahů. Vše nezdravé se ukončí, odejde, čímž se uvolní prostor tomu novému a správnému.
Dá se tedy říci, že by rok 2016 měl být rokem příznivým, příjemným, uzdravujícím a to i v ekonomické oblasti a v oblasti profesní.
Mnoho záležitostí se v tomto novém roce zcela uzavře a stane se minulostí.
Je to osvěžující a osvobozující.

Číst dál...

Poselství andělů obecně pro rok 2015:

Rok 2014 byl pro mnoho lidí jedním z nejtěžších a nejbolavějších let z poslední doby a konec roku zřejmě u mnohých v tomto duchu vrcholil. Je to proto, že se již před několika lety začal měnit Nový věk a dá se říci, že začaly vyplouvat na povrch všechny staré zažité nesprávné programy a vzorce, které se nacházely v takzvaném "procesu léčení a čištění".
Konec roku 2014 byl tedy celkovým ukončením všech těchto nepříjemných a bolavých událostí. U každého je časový směr jiný, podle toho, na jakém duchovním vývoji a uvědomění kdo je. Někomu nastaly změny již v roce 2014, někdo do nich přechází nyní na přelomu roku a pro někoho se začnou uskutečňovat v tomto Novém roce 2015. U někoho začal proces proměny i několik let zpět.

Číst dál...

Další články...