Roční

Přechod z roku 2017 do roku 2018

Rok 2017 byl v numerologii číslem 1. Číslo 1 ohlašuje nové začátky. Přesto, že mnozí z Vás nepocítili výrazné změny, odehrály se. Když někdy není něco vidět, neznamená to, že to neexistuje. Když máte pocit, že se ve skutečnosti nikam nehýbete, že vše kolem Vás stojí, pak to neznamená, že v energiích se cesty nevytvářejí. Naopak.
Rok 2017 je velmi významným rokem a skutečně novým začátkem. Určitě jste si všimli, jak se vše zrychlilo, jak vše běželo mnohdy neúprosně a nekompromisně. V tomto roce se urychlilo také vše, co nás vedlo k očištění, dočištění a uzdravení.

Obecně

Po sečtení číslic roku 2016 nám vyjde devítka a sečtením číslic nového roku 2017 vyjde jednička.
Ukončením roku 2016 končí devítiletá etapa a začíná nová od začátku.
To znamená, že číslo devět vyjadřuje konec v numerologické řadě, tedy zakončili jsme tuto etapu. Naopak jednička startuje a ohlašuje počátek. A nejen to.

Obecně rok 2016

Rok 2015 byl pro mnoho lidí, zvláště ve druhé polovině, velmi náročný, protože se otevřelo, vrátilo a projevilo mnoho starých nepříjemností a to proto, že jsme vstoupili do nového věku - nové životní etapy, ve které se postupně budeme zcela proměňovat a probouzet se, především se bude probouzet a měnit naše vědomí.
Vše staré a nepotřebné kolem nás, v nás a v našem životě, co mělo nezdravá jádra a základ se musí nejdříve očistit a uzdravit, abychom mohli vstoupit do nové etapy silní a připravení přijmout tyto změny, které nás čekají. Někteří lidé dokonce těžce onemocněli, jelikož to mnohdy byl jediný způsob naší duše, jak nás zastavit a donutit k přemýšlení.

V září 2015 se změnily energie, byly nám poslány proudy uzdravujících a očišťujících energií z nebes i od Matky Země, které nás láskyplně podporují. Začala se čistit i planeta Země a mnozí z nás to velmi intenzivně vnímá.

 

Rok 2016 je pokračováním této proměny, mnozí z Vás nastoupíte od jara nové cesty v různých oblastech svého života, které budou v jakési "přípravné fázi" a přibližně od léta už budete stát na pevných bodech, ze kterých budete budovat svůj život v naplnění a radosti.
V tomto roce můžeme očekávat výrazné proměny v oblasti profesní a v oblasti vztahů. Vše nezdravé se ukončí, odejde, čímž se uvolní prostor tomu novému a správnému.
Dá se tedy říci, že by rok 2016 měl být rokem příznivým, příjemným, uzdravujícím a to i v ekonomické oblasti a v oblasti profesní.
Mnoho záležitostí se v tomto novém roce zcela uzavře a stane se minulostí.
Je to osvěžující a osvobozující.

Další články...